Kërko: Iskra (19 Produkte)

Set vegla dore Bit Iskra Ero HTS-58 COP
Asnjë vlerësim

Vegla Dore  Bit Set Iskra Ero HTS-58 COP.BOX Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere. Set me vegla pune dore Iskra, ne valixhe me 58 cope. Seti permban kacavida te llojeve dhe ma... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Vidator Me Bateri Iskra HL-SD15LI-1036. 3.V LITIUM
Asnjë vlerësim

Trapan Dore Me Bateri Iskra HL-SD15LI-1036. 3.V LITIUM Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere. Trapan i vogel Iskra. Shpejtesia rrotulluese 180 rrot/min. Shpimi ne: dru-16mm, heku... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Trapan  Iskra Z1J-DD24-13B
Asnjë vlerësim

Trapan Iskra Z1J-DD24-13B Trapan i markes i  Iskra model Z1J-DD24-13B Me voltazh 220-240V ~ 50Hz dhe fuqi 900W Shpon ne hekur deri ne 13 mm ne beton 16 mm dhe ne dru 25mm Shpejtesia rrotulluese 0-3000 rrot / min ... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Troko Iskra GX-AG010-1.180MM.2000W
Asnjë vlerësim

Troko Iskra GX-AG010-1.180MM.2000W Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Blender dore Iskra SW-218-WH
Asnjë vlerësim

Blender dore Iskra SW-218-WH Ideal per copetim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave. Paisur... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Grirese Iskra SW-817A-LI
Asnjë vlerësim

Grirese e markes  Iskra modeli SW-817A-LI Me fuqi 300W dhe kapacitet 750ml Materiali i kontenierit eshte plastike ndersa thikat inoks Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj per receta plot shije ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Thekse Iskra THT-8866-BL
Asnjë vlerësim

Thekse buke e markes Iskra modeli THT-8866-BL Mund te thekni 2 feta buke ne te Fuqia e saj eshte 600 w - 750... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Mixer Iskra HS-08G 800W
Asnjë vlerësim

Mixer Marka: Iskra Modeli:HS-08G Fuqia e nxehjes: 800W Fuqia: 250W Kapaciteti:1.7litra Materiali:Inox ... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Mikser me ene ISKRA S1A
Asnjë vlerësim

Mikser dore me ene i markes Iskra modeli S1A Me 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 200W Ena eshte plastike me kapacitet 2.5 litra Hapesire e pershtatshme per vendosjen e aksesoreve. Mund te lahet lehtesisht ne lavas... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese ISKRA MR-700
Asnjë vlerësim

Makine qethese e markes Iskra modeli MR-700 3 ne 1, pret mjekren tuaj, floket sipas deshires, koke per heqen e qimeve te hundes dhe vesheve si dhe per prerjen e vetullave Fuqia e makines 2W dhe tensioni 1.2V Një pro... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh Iskra Rh-1827M-5 Purple
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh Iskra Rh-1827M-5 Mbroni floket tuaj nderkohe qe jeni duke shijuar nje tharje te shpejte dhe efektive Zgjidhni ndermjet 2 niveleve te ndryshme te temperaturave per te arritur rezultatin e deshiruar B... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh Iskra Rh-1827M-5 Bronze
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh Iskra Rh-1827M-5 Mbroni floket tuaj nderkohe qe jeni duke shijuar nje tharje te shpejte dhe efektive Zgjidhni ndermjet 2 niveleve te ndryshme te temperaturave per te arritur rezultatin e deshiruar B... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Sharre Per Kopshtari ( Zinxhir) Iskra M0L-3ET-150-ET2901..18V LITHIUM
Asnjë vlerësim

Sharre Per Kopshtari ( Zinxhir) Iskra M0L-3ET-150-ET2901..18V LITHIUM Vegla pune te cilat do tjua bejne me te... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Gershere Per Kopshtari Me Bateri Iskra M0E-6ET-7.2-ET1002.7.2V LITIUM
Asnjë vlerësim

Gershere Per Kopshtari Me Bateri Iskra M0E-6ET-7.2-ET1002.7.2V LITIUM Vegla pune te cilat do tjua bejne me te... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Sharre Per Kopshtari Iskra J0F-2ET-10.8-ET1405..10.8V LITHIUM
Asnjë vlerësim

Sharre Per Kopshtari Iskra J0F-2ET-10.8-ET1405..10.8V LITHIUM Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Vegla Dore Iskra Ero HTWR-65. 65 COP.BOX
Asnjë vlerësim

Vegla Dore Iskra Ero HTWR-65. 65 COP.BOX Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Prerese Bari Iskra N0E-5ET-230-ET2803..18V LITHIUM
Asnjë vlerësim

Prerese Bari Iskra N0E-5ET-230-ET2803..18V LITHIUM Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethje ISKRA QR8918 e Zeze
Asnjë vlerësim

Makine qethese e markes ISKRA modeli QR8918 me ngjyre te zeze Me 4 koka te nderrueshme te cilat lahen lehtesisht me uje Mund te realizoni prerje te ndryshme sipas deshires tuaj  Duhet te jete ne karikim gjate gjithe procesi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Blender Dore Iskra HB-01
Asnjë vlerësim

Blender Dore Marka:  Iskra Modeli: HB-01 Fuqia: 200W Ngjyra:E bardhe 2 Niivele shpejtesie

from 0.00ALL
at 0 stores