Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MADHESIA E EKRANIT
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: Lenovo (12 Produkte)

Laptop Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo  Ideapad Gaming 3 15IMH05 Laptop i dizenjuar per lojra dhe programe te tjera qe  kerkojne specifikime te larta. Procesor  Core i5-10300H (4.5GHz, 8MB),  gjenerata e 10 Madhesia e ekranit 15.... Lexo më shumë

from 139,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo L460 Intel Core i5-6200U (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo ThinkPad T460 (I perdorur) Procesor  Intel Core i5-6200U Processor (3M Cache, 2.3GHz), Turbo Boost 2.0 (2.8GHz) Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD) Hard Disk 128GB SSD  Memorje RAM 4GB, ... Lexo më shumë

from 48,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenove ThinkPad L540 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Lenove ThinkPad L540 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (4th Gen) 4200M / 2.6 GHz Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni    1920x1080 pixels Hard Disk 500GB HDD  Memorj... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo L460 Intel 4405u (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo ThinkPad T460 (I perdorur) Procesor  Intel Pentium 4405U gjenerata e GJASHTE @ 2.30GHz Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD) Hard Disk 500GB (7200 rpm)  Memorje RAM 4GB, DDR3L SDRAM 16... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo NB ThinkPad T440p (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo NB ThinkPad T440p (I perdorur) Procesor Mobile DualCore Intel Core i5-4300M 2.60 GHz Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni (1366x768) pixels Hard Disk 500 GB Serial ATA-600 ,7200 RPM... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo ThinkPad L450 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo ThinkPad L450 (I perdorur) Procesor Intel Core i3 (5th Gen) 5005U / 2.0 GHz Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD) SSD 128 GB Memorje RAM 8GB, DDR3L SDRAM 1600 MH Karte grafike Intel... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo NB Ideapad S145-15IIL
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo IDEAPAD S145-15AST Procesor  Core i3-1005G1 gjenerata e 10 Madhesia e ekranit 15.6" HD dhe rezolucioni Full HD 1920x1080 RAM 4 GB DDR4  2400MHz Hard Disk 256GB M.2  SSD Karte grafike Intel HD ... Lexo më shumë

from 74,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP Probook 11 EE G2
Asnjë vlerësim

Laptop Laptop HP Probook 11 EE G2 Procesor Intel Core i3-6100U (6th Gen) 2.3 Ghz Madhesia e ekranit 11.6”, HD (1366 x 768),  Hard Disk 500 hdd Memorje 4 GB DDR4 RAM Karte grafike  Intel® HD Graphics 620 Bluetoo... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo L440 Intel 3550M (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo ThinkPad L440 (I perdorur) Procesor  Intel Pentium 3550M gjenerata e katert @ 2.30GHz Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD) Hard Disk 500GB (7200 rpm)  Memorje RAM 8GB, DDR3L SDRAM ... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo Ideapad Yoga 500 15Isk Touch 156
Asnjë vlerësim

Laptopi i duhur per te apasionuarit e video game. Laptop i markes Lenovo modeli IdeaPad YOGA 500-15isk TOUCH Me... Lexo më shumë

from 139,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05 Procesor  Core i3-1005G1 (3.4GHz, 4MB),  gjenerata e 10 Madhesia e ekranit 15.6" HD dhe rezolucioni Full HD 1920x1080 RAM 4 GB DDR4  2667MHz Hard Disk 256GB M.2  SSD Kart... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Lenovo Thinkpad X220
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo Thinkpad X220 (I perdorur). Procesor Intel Core i5-2520M(2.5GHz) Madhesia e ekranit 12.5" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366x768 pixels. Hard Disk 320 gb Memorje 4GB DDR3 Solid-State Drive. Kart... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores