Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Ciklizëm (22 Produkte)

Biçiklete 24" Max Hummer, Frena me Disk
Asnjë vlerësim

Biçikleta 24"ju ofron përdorueseve një model biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biçiklete 26" Max Cross Green - Pro
Asnjë vlerësim

Biciklete e markes Max Cross Green - Pro me madhesi gomash 26' x 21" Trupi eshte material çeliku, rrotat alumini ndersa pedalet plastike. Me 18 nivele shpejtesie. Ndenjese ergonomike, Aluminum suspension. Me ngjyre gri, diz... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mini ndricues biciklete A7025
Asnjë vlerësim

Mini ndricues biciklete A7025 Ndricues per bicikleta LED  me programe ndricimi, rezistent ndaj sprucimit te ujit. Avantazhi i ketij produkti jane llambat LED te cilat kane jetegjatesi.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biciklete Maxstella Blac 27,5" 6.0
Asnjë vlerësim

Biciklete 27.5” MAX STELLA 6.0: Disku Tink 17”; Goma me cilesi te larte Wanda 27.5 ”x1,95; Pirun para me amortizim; Frena disku para dhe pas, Leva frenash me veshje; Ulese Vader Comfort Lady me leshim te shpejte M6 Q... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biciklete Venum City Speed 28” 6.0 Shimano
Asnjë vlerësim

Biciklete CITY SPEED 28 ”6.0 Kornize alumini 18” Cilesi e larte goma Wanda 28 ” Leva e frenave alumini; Ulese Vader Comfort VD 84 me lirim te shpejte M6; Disk i dyfisht alumini Frena V alumini; Aksi i mesit me fish... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biciklete 29" Venum Scorpio 6.0 D
Asnjë vlerësim

Biciklete VENUM SCORPIO DISK gray-red 29 ”6.0 Kornize alumini: 18.5” Amortizatori i pirunit para 35mm, Celik alumin 72cm, Cilesi e larte goma Wanda 29 ”x 1.95; marshat para dhe pas Shimano 21 speedRapid Fire Tourney Inde... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biciklete Max Lady 28"
Asnjë vlerësim

Biciklete e markes Max modeli Lady. Trupi eshte material çeliku, rrotat alumini ndersa pedalet plastike. Me 6 nivele shpejtesie. Me peshe 17kg. Biciklete klasike qyteti me kosh dhe me ngjyre te kuqe. Me nje stil te ve... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biçiklete Max 12" Urban Racer
Asnjë vlerësim

Biciklete per femije e markes Max Urban Racer me madhesi gomash 12" Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj Me ngjyre bojqiell dhe jeshile... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biçiklete 16" Max Super Max
Asnjë vlerësim

Biciklete per femije e markes Max Super Max me madhesi gomash 16" Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj Me ngjyre blu dhe me dy rrot... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores