Gaming (241 Produkte)

Omega Usb 2.0 Combo Gaming Hub 3 Port + Microsd Card Reader [42854]
Asnjë vlerësim

Set 3in1: Lexues i kartave të kujtesës microSD dhe ndarës i portës USB. Përveç kësaj, ajo ka një mbajtës të veçantë kabllor për udhëzim të lehtë të mausit. Ka 3 porte USB 2.0, me të cilat mund të lidheni p.s... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 2 stores
Kit Play & Charge Xbox One Microsoft
Asnjë vlerësim

Kompleti përfshin një paketë baterie litium-jon që futet në leven kontrolluese me Wireless dhe një kabllo karikimi për të lidhur leven me tastieren. Përdoruesit mund të vazhdojnë të luajnë pa pasur nevojë të... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Sony PS4 Pro 1TB Jet Black 2 Joystick
Asnjë vlerësim

Ne paketim perfshihen, PlayStation 4 Pro 1TB doreze e dyte DualShock 4 Wireless.Grafika spektakolare – Eksploroni botet e lojerave tuaja te preferuara me grafikat e permiresuara te PS4 PRO.... Lexo më shumë

from 55,100.00ALL
at 2 stores
Controller Xbox One Wireless Night Ops Camo Special Edition
Asnjë vlerësim

Mbyll dhe ngarko me Xbox Wireless Controller - Night Ops Camo Special Edition, e para në një seri të re kontrollorësh, që paraqet një model të thyer të zi, gri dhe metali të kamuflazhit. Etiketimet e rro... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 2 stores
Mobile Game Controller Gamepad
Asnjë vlerësim

Gamepad mund te ule lodhjen e duarve, butonat e dorezes ju sjellin nje pervoje me te mire. Cdo buton eshte testuar personalisht nga stafi në lojen PUGB, duke zgjedhur produkte me cilesi dhe ndjeshmeri te larte.... Lexo më shumë

from 800.00ALL
at 2 stores
Controller Xbox One Wireless Gear 5 Limited Edition
Asnjë vlerësim

Pajiseni veten me Xbox Wireless Controller Kait diaz Limited Edition, duke paraqitur një dizajn të blinduar të armatosur dëbore. Hartimi i butonave ju lejon të rregulloni leven tuaj ashtu si ju pëlqen. Lidheni në çdo k... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 2 stores
DualShock V2 Controller
Asnjë vlerësim

Ndjenja, forma dhe ndjeshmeria e butonave te dyfishte analoge dhe butonat e tjere jane përmiresuar per te siguruar kontroll perfekt, pavaresisht se çfare luani. Hapsira e re me prekje te shumefishe ne pjesen e siperme te DualSho... Lexo më shumë

from 7,500.00ALL
at 2 stores
Leve Kontrolli Xbox One Wireless Black
Asnjë vlerësim

Përjetoni rehati dhe ndjenjën e përmirësuar të leves kontrolluese pa tel Xbox, duke shfaqur një dizajn të rehatshem dhe te modifikuar. Vendosni çdo kufje të pajtueshme me prizën e kufjeve stereo 3.5 mm. Dhe, me tek... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
PTW Fly Spinner
Asnjë vlerësim

Behuni grup, krijoni lojera dhe shijoni nje konkurrence miqesore. Eshte menyra me e përsosur per t’u clodhur, argetuar ose inkurajuar punen ekipore ne zyre. Beni nje pushim, ndezni krijimtarinë tuaj dhe rifreskohuni me r... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 2 stores
Console Xbox One X 1TB
Asnjë vlerësim

Lojerat luhen me mire ne Xbox One x. Me 40% më shumë fuqi se çdo tastierë tjetër, provoni lojëra të vërteta gjithëpërfshirëse 4K. Xbox One x gjithashtu funksionon me të gjitha lojërat dhe aksesorët tuaj Xbox One, si ... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 2 stores
Switch Xenoblade Chronicles Definitive Edition
Asnjë vlerësim

Zbuloni origjinën e Shulk ndërsa ai dhe shokët e tij përleshen kundër një kërcënimi mekanik në dukje të pandalshëm. Kronika Xenoblade: E ardhmja e Lidhur zhvillohet një vit pas historisë kryesore dhe del më thell... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Switch Ultra Street Fighter II
Asnjë vlerësim

Iteracioni më i ri i SFII në gati 10 vjet, Ultra Street Fighter II përmban të gjithë personazhet klasikë, një mori karakteristikash të reja të lojtarëve të vetëm dhe multiplayer, si dhe dy luftëtarë të rinj:... Lexo më shumë

from 5,590.00ALL
at 2 stores
Switch The Outer Worlds
Asnjë vlerësim

Kur bota ishte rrethuar në errësirë, perëndesha e Mana nxori shpatën e Mana për të goditur tetë monstra te shkaterrimit te quajtuara Benevodons. Ajo vulosi 8 monstrat brenda 8 Gurëve Mana. E lodhur perendesha e tr... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
PS4 Slim 500GB + Fortnite Neo Versa Bundle
Asnjë vlerësim

Futuni ne lojen globale Fortnite me permbajtje te re dhe ekskluzive ne paketen Neo Versa ne PS4. Me i lehte, pamje... Lexo më shumë

from 40,100.00ALL
at 2 stores
Switch The Legend Of Zelda Link’s Awakening
Asnjë vlerësim

Eksploroni ishullin e riimagjinuar Koholint në një nga lojërat më të dashura në serialin Legend of Zelda. Link është larë në bregdet në një ishull misterioz me banorë të çuditshëm dhe me ngjyra. Për të sh... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Switch Tetris 99 + NSO 12 Months
Asnjë vlerësim

Përfshin një anëtarësim 12-mujor Nintendo Switch Online. Bëhuni lojtari i fundit që qëndron në betejat me 99 lojtarë Luaj kundër 98 lojtarëve në linjë . Strategjizoni lëvizjet tuaja dhe shënjestroni kundë... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 2 stores
Switch Super Smash Bros. Ultimate
Asnjë vlerësim

Inklings nga seria Splatoon, si dhe karakteret e kthyera Smash si Mario dhe Link do të paraqiten në debutimin klasik të ekskluzivitetit klasik Nintendo. Luftimet më të shpejta, sende të reja, sulme të reja, mundësi... Lexo më shumë

from 9,290.00ALL
at 2 stores