Gaming (241 Produkte)

Handheld Game Station Wi-Fi Version
Asnjë vlerësim

Me memorien e brendshme te madhe, 2300 lojera interesante do ju terheqin perseri ne argetimin e femijerise. Mund... Lexo më shumë

from 11,500.00ALL
at 2 stores
Kufje Gaming Rampage RM-X1 Python
Asnjë vlerësim

Kufjet Gaming RM-X1 Python jane kufje gaming per PC te ndertuara me material te forte. Fale mikrofonit te... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 2 stores
Switch Animal Crossing New Horizons
Asnjë vlerësim

Ikni në një ishull të shkretë dhe krijoni parajsën tuaj ndërsa eksploroni, krijoni dhe rregulloni në lojën Animal Crossing: New Horizons. Ju mund të gjuani insektet , të dekoroni parajsën tuaj gjatë gjithë ditës os... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Kufje Gaming Rampage RM-K3
Asnjë vlerësim

Kufje me cilesi te larte degjimi. Dizajn te avancuar dhe shume komfort per tu mbajtur per periudha te gjata. Me... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 2 stores
Switch 1-2
Asnjë vlerësim

Një stili të ri loje në të cilin lojtarët shikojnë njëri-tjetrin - jo ekranin! Sillni aksionin dhe argëtimin në botën e vërtetë kur ndesheni në duele të shumta, garat, një kërcim copycat, dhe m... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 2 stores
Kufje Gaming Rampage RM-K19
Asnjë vlerësim

Kufje me cilesi te larte degjimi. Dizajn te avancuar dhe shume komfort per tu mbajtur per periudha te gjata. Me... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Rrip Nintendo Switch Joy-Con Neon Verdhë
Asnjë vlerësim

Një rrip dore Joy-Con mund t'i bashkëngjitet një kontrolluesi Joy-Con për t'u përdorur në lojëra që përfshijnë kontrollin e lëvizjes ose lojën aktive. Kur është bashkangjitur, gjithashtu lejon luajtë... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 2 stores
FIFA 17 për PS4
Asnjë vlerësim

FIFA 17 ju fut ne pervojat autentike te futbollit duke nxitur sofistikimin e nje motori te ri te lojes, duke ju prezantuar futbolliste me plot thellesi dhe emocione, dhe duke ju cuar ne bote te reja te arritshme vetem në ... Lexo më shumë

from 6,300.00ALL
at 2 stores
Kufje Rampage SN-RW6 7.1
Asnjë vlerësim

Snopy Rampage SN-RW6 Raptor 7.1 jane shume komode per tu mbajtur gjate ne vesh, fale struktures se dizenjuar... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores
Nintendo Switch Joy-Con Wheel Pair
Asnjë vlerësim

Bashkangjitni një Joy-Con në këtë kontrollues për të provuar ndjesine ne timon. Eshtë një mënyrë e shkëlqyeshme për të shijuar lojëra garash. Ju mund të bashkëngjitni ose majtas ose djathtas Joy-Con n... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Black Shark Gamepad 2.0
Asnjë vlerësim

Black Shark Gamepad 2.0 10,400 L Peshon vetem 40g, Blackpark Shark Gamepad 2.0 eshte kompakt dhe i lehte per t’u transportuar kudo.... Lexo më shumë

from 10,400.00ALL
at 2 stores
Dock Set Nintendo Switch
Asnjë vlerësim

Joy-con ofron mënyra të reja surprizuese të shumta që lojtarët të argëtohen 2 Joy-con mund të përdoren në një mënyrë pa recess në secilën dorë, ose së bashku si një kontrollues i lojës kur lidheni me Joy... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 2 stores
Mouse Gaming Everest Mercury X8
Asnjë vlerësim

Mouse gaming Everest Mercury X8 portabel dhe rezistent ndaj goditjeve. Me 6 butona: butoni djathtas/ majtas, buton... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 2 stores
Leve Kontrolluese Nintendo Switch Pro Controller
Asnjë vlerësim

Kontrolluesi Nintendo Switch Pro është një produkt premium që mburret me doreza premium dhe një zorrë gjysmë transparente. Ajo ka të njëjtat butona si Nintendo Switch në modalitetin e dorës, dhe është krijuar që të ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 2 stores
Black Shark 2 Rookie Kit
Asnjë vlerësim

XIAOMI SHARK GAMEPAD 2.0 Ana e majte + mbajtese. Kit per fillestar. Perfekte per te filluar pervojen ne lojra.

from 5,800.00ALL
at 2 stores
Mouse Gaming Rampage SMX-R51 Flare
Asnjë vlerësim

Nje nder mouse me te mire gaming nga Rampage. Me kontur fin LED RGB. Lidhet me USB me PC dhe nuk kerkon instalim.

from 3,390.00ALL
at 2 stores
Leve Kontrolli Nintendo Switch Joy-con Right Gri
Asnjë vlerësim

Prezantimi i Joy-Con, kontrolluesit që bëjnë të mundur llojet e reja të lojrave, për t’u përdorur me Nintendo Switch. 2 Joy-Con mund të përdoren në mënyrë të pavarur në secilën dorë, ose së bashku si... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 2 stores
Console Nintendo Switch V2 Joy-con Neon I Kuq Dhe Blu
Asnjë vlerësim

Luani si te deshironi me sistemin e lojërave Nintendo Switch. Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, vetëm ose me miqtë, sistemi Nintendo Switch është krijuar për t’iu përshtatur jetës tu... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 2 stores
Stunt Car Air Gesture
Asnjë vlerësim

Gome me hapsira anti-rreshkitje, super elastik. Siperfaqja e gomes eshte e ashper qe rrit ferkimin, duke e lejuar... Lexo më shumë

from 5,500.00ALL
at 2 stores
Console Nintendo Switch V2 Joy-con Grey
Asnjë vlerësim

Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, vetëm ose me miqtë, sistemi Nintendo Switch është krijuar për t’iu përshtatur jetës tuaj. Vendosni Nintendo Switch tuaj për të shijuar lojrat HD në TV tuaj. Del jas... Lexo më shumë

from 44,900.00ALL
at 2 stores