Gaming (241 Produkte)

FIFA 20 për PS4
Asnjë vlerësim

Kete vit FIFA 20 sjell dy ane te jetes se Lojes se Botes, prestigjin e fazes profesionale dhe nje pervoje te tere... Lexo më shumë

from 6,900.00ALL
at 2 stores
Console Nintendo Switch Lite Coral
Asnjë vlerësim

Luani si te deshironi me sistemin e lojërave Nintendo Switch. Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, vetëm ose me miqtë, sistemi Nintendo Switch është krijuar për t’iu përshtatur jetës tu... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 2 stores
Console Nintendo Switch Joy-Con Neon Red & Blue + Nintendo EShop
Asnjë vlerësim

Kjo pako e veçantë përfshin sistemin e lojërave Nintendo Switch dhe një kartë dhuratë 35 Euro Nintendo eShop. Sistemi i lojrave përfshin: tastierë Nintendo Switch, tastierë Nintendo Switch, Joy-Con (L) dhe Jo... Lexo më shumë

from 46,990.00ALL
at 2 stores
PS4 Pro 1TB + Fortnite Voucher
Asnjë vlerësim

Kapacitet prej 1TB. Hapsire shume e madhe per te luajtur te gjitha lojrat me ne ze te momentit. Me i fuqishem,... Lexo më shumë

from 46,900.00ALL
at 2 stores
Ac Adapter Nintendo Switch
Asnjë vlerësim

Ky Adapter Nintendo Switch AC është furnizimi i njëjtë me energji elektrike që transportohet me tastierë dhe është i përputhshëm me sistemin e energjisë dhe stacionin e docking të Nintendo. Luaj me këtë ada... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
PlayStation 4 Slim 500GB Console
Asnjë vlerësim

Dizajn me i holle dhe i lehte, me pamje elegante dhe pajisur me fuqin e vertete te PlayStation 4. Pamjet vizuale... Lexo më shumë

from 37,900.00ALL
at 2 stores
Ps4 WWE 2K20 Standard Edition
Asnjë vlerësim

2k fton lojtarët të futen brenda rrjetit me WWE 2k20 Superstarët tuaj të preferuar WWE, Legends, Hall of Famers dhe më të mirat e NXT do të bashkohen me festimet dhe do të festojnë evolucionin e ekskluzivitetit të WWE 2K... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 2 stores
Ps4 WWE 2K19
Asnjë vlerësim

WWE 2K19 arrin hyrjen më të fundit në ekskluzivitetin e lojërave videoklipesh të WWE. WWE 2K19 përmban një listë masive të Superstars, Legends, Hall of Famers dhe NXT të preferuarave. Përjetoni gameplay autentike WW... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Wolfenstein 2 The New Colossus
Asnjë vlerësim

Wolfenstein II: The New Colossus është një lojë video-revole e personave të parë me aksion-aventurë e zhvilluar nga MachineGames dhe botuar nga Bethesda Softworks. Data e lëshimit fillestar: 27 tetor 2017 Bli... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Watch Dogs 2
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Eksploroni një mision të ri histori ku një opsion i DedSec shkon me shpejtësi dhe mafia ruse përfshihet. Ose nëse keni dashur të mbroni, shërbeni ose joshni, do të keni disa mundësi t... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Until Dawn PlayStation Hits
Asnjë vlerësim

Bli tani Playstation 4 "Until Dawn" Kur 8 shokë bëhen mbeten te bllokuar në nje vend malor të harruar gabojnë, gjërat shpejt kthehen në mëkat dhe ata fillojnë të dyshojnë se nuk janë vetëm. E kapluar nga frika dhe nga... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Uncharted: The Nathan Drake Collection PlayStation Hits
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Nga tregimtarët fillestarë në Naughty Dog, vjen epika përcaktuese e zhanrit që revolucionarizoi tregimin e aventurave, të rindërtuar nga Bluepoint Games me fuqinë e sistemit PS4. P... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Uncharted The Lost Legacy Plastation Hits
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playsation 4! Nga zhvilluesi i mirënjohur kritik, Naughty Dog, vjen aventura e parë e pavarur në historinë e ekskluzivitetit ekskluziv të drejtuar nga personazhi i preferuar i tifozëve, Chloe Frazer.... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Uncharted 4 A Thief’s End PlayStation Hits
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! I vendosur 3 vjet pas ngjarjeve të Uncharted 3, Nathan Drake me sa duket ka lënë botën e gjuetisë së fatit. Sidoqoftë, nuk duhet shumë kohë që aventurat të vijnë duke thirrur kur vëlla... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 UFC 3
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 UFC3 ! EA SPORTS ™ UFC® 3 revolucionarizon lëvizjen autentike luftarake me Real Player Motion Tech, një teknologji e re animacionesh që jep lëvizjen atletike më të përgjegjshme dhe autentike në ... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 2 stores
Ps4 Tom Clancy’s The Division 2
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Washington D.C është në prag të kolapsit. Paligjshmëria dhe paqëndrueshmëria kërcënojnë shoqërinë tonë, dhe thashethemet për një grusht shteti në Kapitol po forcojnë vetëm kaosin.... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Rainbow Six Siege i Tom Clancy është frymëzuar nga organizatat antiterroriste në botë reale dhe fut futbollistët në mesin e angazhimeve vdekjeprurëse në lagjet e afërta. Për herë ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Standard Edition
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Në Wildlands Ghost Recon® të Tom Clancy's, karteli i drogës Santa Blanca ka shndërruar vendin e bukur të Bolivisë në një shtet narkotik të rrezikshëm, duke çuar në paligjshmër... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Auroa Deluxe Edition
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Bëhuni një Ushtar i Opsioneve të Opsioneve Elite. Eksploroni botën misterioze, aftësi të ndryshme, fraksione të reja dhe shumë mënyra për të luajtur Ghost Recon Breakpoint. Mirësevini... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 The Witcher 3 Wild Hunt GOTY
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Behuni nje vrases me pagese dhe filloni një udhëtim epik. një armë e gjallë e aftë për shkatërrim të pashprehur. Edicioni i Lojës së Vitit përfshin Witcher 3: Wild Hunt, të gjith... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores