Gaming (241 Produkte)

Ps4 Far Cry 4
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 te lojes FarCry 4. Përshkrimi i Far Cry Primal: Pasi të keni sjellë kaos dhe shkatërrim në tropikët dhe në majat Himalaya ekskluziviteti fitues i çmimit Far Cry shpërthen në... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Fallout 76
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4. Zbuloni sekretet e Virxhinias Perendimore duke luajtur përmes një kërkimi kryesor krejt të ri, duke filluar që nga momenti kur dilni nga Vault 76. NPC-të e Njeriut: Të befasojnë ose trad... Lexo më shumë

from 5,690.00ALL
at 2 stores
Ps4 F1 2019 Standard
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 F1 2019. Mposhtni rivalët tuaj - Shkoni kokë më kokë me rivalët më të mëdhenj në F2 dhe F1. Modaliteti F2 dhe tregimi i karrierës - vendosni reputacionin tuaj dhe mposhtni rivalët tuaj... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Football Pro Evolution Soccer 2020
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 Football PES 2020. Pes 2020 përdor në një dekadë të re të simulimit të futbollit udhëheqës në industri me një premtim të guximshëm për të revolucionarizuar futbollin dhe prezantuar spo... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 2 stores
Ps4 Dragon Ball FighterZ & Dragon Ball Xenoverse 2
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Përfshin Dragon Ball Xenoverse & Dragon Ball Xenoverse 2 Pako dyshe Lojen dhe kukullen anime me te preferuar ne hd dhe pamje perfekte.... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Doom Eternal
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 Doom Eternal E zhvilluar nga id Software, DOOM Eternal është vazhdimi i drejtpërdrejtë i DOOM-it më të çmuar dhe më të shitur (2016). Si Slayer DOOM, ju ktheheni për të gjetur Tokën ka pësuar ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Dissidia Final Fantasy NT
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Kombinimi i një gameplay, personazhet FINAL FANTASY dhe botet befasuese nga 30 vitet e fundit të ekskluzivitetit DISSIDIA FINAL FANTASY NT mirëpret të gjithë lojtarët në arenën e betejës ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Dead or Alive 6
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 Ninja Dead Or Alive Ekipi NINJA është krenar të njoftojë rikthimin triumfues të ekskluzivitetit të lojërave të luftuara të DEAD OR ALIVE with me DEAD OSE ALIVE 6. Luftëtarët inkuraju... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Crash Team Racing Nitro-Fueled
Asnjë vlerësim

Crash është rikthyer përsëri, dhe këtë herë ai do të rikthehet në maksimum në Crash ™ Team Racing Nitro-Fueled Një përvojë autentike e Racing Crash Team që është rimodeluar në HD mahnitëse dhe shum... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2.0
Asnjë vlerësim

Marsupiali juaj i preferuar, Crash Bandicoot®, është rikthyer! Ai është i zgjeruar, i futur dhe gati për të kërcyer me koleksionin e lojës N. Sane Trilogy. Tani mund të provoni Crash Bandicoot si kurrë më par... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Concrete Genie
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 Concrete Genie Merrni lojën në nivelin tjetër me PS4 Pro Shihni çdo detaj të shpërthejë në jetë me lojëra dhe argëtim 4K, përjetoni më shpejt, normat më të buta të korniz... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Call Of Duty Black Ops 4
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 Call Of Duty Call of Duty: Black Ops 4 (e stiluar si Call of Duty: Black Ops IIII) është një lojë video e ardhshme me revole të personit të parë të zhvilluar nga Treyarch dhe botuar nga Activeision... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Battlefield 1 Revolution
Asnjë vlerësim

Battlefield 1 Revolution është pakoja e plotë që përmban: Lojë bazë Battlefield 1. Përjetoni agimin e luftës gjithëpërfshirëse në Fushën e Betejës 1. Zbuloni një botë në luftë përmes një fushate t... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Baldurs Gate Enhanced & Baldurs Gate 2 (Beamdog Collection)
Asnjë vlerësim

Porta e Baldur E detyruar të largohet nga shtëpia juaj në rrethana misterioze, ju e gjeni veten të tërhequr në një konflikt që e ka Bregun e Shpatës në prag të luftës. Së shpejti ju zbuloni se ka forca të tjera... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Assassin’s Creed Unity
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 Assassins Creed Unity. Paris, 1789. Revolucioni Francez e shndërron një qytet dikur madhështor në një tokë terrori dhe kaosi. Rrugët e saj me kalldrëm rrjedhin të kuqe me gjakun e njerë... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Assassin’s Creed Syndicate Standart Edititon
Asnjë vlerësim

Londër, 1868. Revolucioni Industrial lëshon një epokë të jashtëzakonshme të shpikjes, duke shndërruar jetën e miliona njerëzve me teknologji dikur që mendohej e pamundur. Mundësitë e krijuara gjatë kësaj... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Assassin’s Creed Rogue Remastered
Asnjë vlerësim

Kapitulli më i errët i ekskluzivitetit Assassin's Creed®, Assassin's Creed Rogue është rivendosur për Xbox One dhe PlayStation 4. Optimizuar në 4K për PS4 Pro dhe Xbox One X, në 1080p për PS4 dhe Xbox One, rriti re... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Assassin’s Creed Origins
Asnjë vlerësim

Assassin’s Creed Origins eshte nje loje video-aventurë aksion e zhvilluar nga Ubisoft Montreal dhe botuar nga Ubisoft Eshte instalimi i 10-te ne serine e Assassin’s Creed dhe pasardhesi i Sindikatës se krijuar te Assas... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Assassin’s Creed Odyssey + Assassin’s Creed Origins
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 ne lojen Assassins Creed Odyssey + Assassin’s Creed Origins 2 Lojera ne nje paket nga ekskluziviteti fitues i Assassins Creed. Në Assassins Creed Odyssey për herë të parë për ekskluzivitetin,... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Assassin’s Creed Odyssey
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 me lojen Assasssins Creed Odyssey. Gjashte Episodet Epike - Luaj gjashtë histori unike, secila të mbushura me aventura të reja dhe karaktere. -THE PARA HIDDEN FLET - Në harkun e parë me histori, L... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores