Kufje Bluetooth (23 Produkte)

Kufje Miniso me bluetooth Sans Fil te zeza
Asnjë vlerësim

Kufje me bluetooth Miniso per telefonat apo tabletet Lidhje Smart dhe automatikisht njeh pajisjen qe je lidhur me perpara Me stil dhe lehtesisht te përdorshme Bateri me jetegjatesi te madhe , Te thjeshta dhe praktike ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje Miniso me bluetooth Sans Fil roze
Asnjë vlerësim

Kufje me bluetooth Miniso per telefonat apo tabletet Lidhje Smart dhe automatikisht njeh pajisjen qe je lidhur me perpara Me stil dhe lehtesisht te përdorshme Bateri me jetegjatesi te madhe , Te thjeshta dhe praktike ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje telefoni me wireless R556 e zeze
Asnjë vlerësim

Kufje me bluetooth per smartphone Mban nje jetegjatesi te madhe ne telefonate fale baterise se rikarikueshme 230 mAh Suporton video calls dhe muzike Ka nje çip me teknologjinë e re e cila jep cilesi te qendrueshme zeri Z... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores