Filtra
Çmimi
1,290.00ALL 5,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kufje Per Muzike (8 Produkte)

KUFJE ME MIKROFON MAXELL SPECTRUM HP HEADPHONE
Asnjë vlerësim

Kufje me Mikrofon Maxell Spectrum Headphone 77078 Me veshje lekure dhe fungjerore per komoditet dhe per nje qartesi ne degjim Me mikrofon te inkorporuar dhe lidhje me fishe jack me gjatesi kordoni 1.5 meter  Frek... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Kufje Me Mikrofon Maxell St-2000
Asnjë vlerësim

Kufje me Mikrofon Maxell St-2000 Studio Series Me veshje gome dhe fungjerore per komoditet dhe per nje... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Kufje Manhattan Freestyle Red
Asnjë vlerësim

Kufje Manhattan Freestyle Red Kufje stereo me mikrofon. Audio shume e qarte dhe e paster. Wireless dhe... Lexo më shumë

from 4,690.00ALL
at 1 stores
Kufje Gembird me Mikrofon 5.1 Surround USB
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Gembird me mikrofon  Kufjet jane te pershtatshme per kompjuter  Me gjatesi kablli 200cm... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Kufje Trust Leva Wireless Bluetooth
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Trust Leva me Wireless dhe Bluetooth Per te degjuar muzike dhe per te folur ne telefon Bluetooth... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Kufje Me Mikrofon Maxell Bt800 Bluetooth Wireless Headphone
Asnjë vlerësim

Kufje me mikrofon te markes Maxell Bt800, me lidhje bluetooth/Wireless Dizenjo elegante me butona ne pjesen e... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Kufje SBOX HS-501
Asnjë vlerësim

Kufje Kufje SBOX HS-501 Mund te degjoni muzike dhe programet tuaja te preferuara. Frakuenca 20Hz-20KHz. Lidhet me paisjet me ane te fishes ack 3.2mm. Gjatesia e kabullit 1.2m.... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Kufje Me Mikrofon Maxell B52 Headphone
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Maxell B52 Me cilesi shume te qarte zeri dhe "jastek" lekure anesore mjaft te buta per veshin... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores