Filtra

Maske Fytyre (40 Produkte)

ARGITAL Argjilë e gjelbër fine 2.5 kg
Asnjë vlerësim

MASKË PËR FLOKËT, FYTYRËN DHE TRUPIN Argjila e gjelbër fine, në sajë të përbërjes me oligoelementë dhe kripëra minerale, ka veti të jashtëzakonshme antirrudhë, pastruese dhe tonifikuese.  Argjila ka fun... Lexo më shumë

from 1,445.00ALL
at 1 stores
Bielenda CRYSTAL GLOW CITRINE Maske per fytyren freskuese dhe detoksifikuese 8 gr
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Bielenda CRYSTAL GLOW CITRINE Maske per fytyren freskuese dhe detoksifikuese 8 gr Maska shimmer ka nje efekt detoksifikues hidraton lekuren duke e lene ate te lemuar ne prekje dhe te ndriçuar bukur. Maska es... Lexo më shumë

from 99.00ALL
at 1 stores
Bielenda Mask Carbo detox pastruese e karbonit per lekure te thate & te ndjeshme
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Bielenda Mask Carbo detox pastruese e karbonit per lekure te thate & te ndjeshme Nje maske pastruese me qymyr druri me nje efekt te forte detoksifikues permireson menjehere gjendjen e lekures se thate dhe te ndje... Lexo më shumë

from 99.00ALL
at 1 stores
Bielenda Black Sugar Detox 2n1 detoxifying and moisturizing mask fytyre
Asnjë vlerësim

Bielenda Black Sugar Detox 2n1 detoxifying and moisturizing mask fytyre Detoksifikues - maske pastrimi e cila permireson ne menyre efektive cilesine e kombinimit per lekure vajore. Formula e pazakonte e kozmetikes bazu... Lexo më shumë

from 99.00ALL
at 1 stores
Bielenda Carbo Detox Moisturizing
Asnjë vlerësim

Bielenda Carbo Detox Moisturizing Krem per Fytyren Bielenda Carbo Detox tregon efekt detoksifikues, permireson ne menyre efektive gjendjen e kombinimit dhe lekures vajore, si dhe lekuren gri me zbardhime dhe pore te zmad... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Bielenda BLUE DETOX Maske metalike per cdo lloj lekure
Asnjë vlerësim

Bielenda BLUE DETOX Maske metalike per cdo lloj lekure Maske metalike Detoksifikuesee shpejte dhe efektivisht... Lexo më shumë

from 99.00ALL
at 1 stores
Bielenda SILVER DETOX Maske per fytyre mix dhe te yndyrshme
Asnjë vlerësim

Bielenda SILVER DETOX Maske per fytyre mix dhe te yndyrshme Maske metalike Detoksifikuesee shpejte dhe efektivisht... Lexo më shumë

from 99.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karbon Aktiv Maske Fytyre Peel-Off 100 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Maske Fytyre Peel-Off 100 ml Maske per fytyren 100% natyrale dhe viskoze  Projektuar per detoksifikim dhe eleminimin e papastertive te shkaktuara nga smogu dhe toksionat  Pastron lekuren e ben... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karbon Aktiv Maske Fytyre Pelhure 1Cp
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Maske Fytyre Pelhure 1Cp Maske per fytyren 100% natyrale dhe viskoze  Projektuar per detoksifikim dhe eleminimin e papastertive te shkaktuara nga smogu dhe toksionat  Pastron lekuren e ben te ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Trico Maske Ushqyese per Floket 200Ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Maske Ushqyese per Floket 200Ml Projektuar per te rikthyer ushqimin ne floke te thate dhe te brishte  Ristrukturon te gjithe gjatesine e flokut  Perberje bimore  Jep floke te forte dhe jetesore ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Maske Flokesh Hidratuese 200ml
Asnjë vlerësim

Maske hidratuese per floket me permbajtje te larte 20% aloe vera  E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve Kjo maske synon te riktheje hidratimin dhe ristrukturimin e lekures dhe flokeve Permban: Aloe (20%): hidraton ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Maske Antirrudhe Fytyre 2x7.5 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Maske Antirrudhe Fytyre 2x7.5 ml Maske per fytyren me efekt kunder plakjes  Gjithashtu vjen sebashku me masken e shperlarjes pas aplikimit te maskes se pare  Jep butesi ne lekure fale perberesve akti... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bielenda CLOUD MASK energizing bubble Mango Balango 6g
Asnjë vlerësim

Bielenda CLOUD MASK energizing bubble Mango Balango 6g Ndjeheni sikur te ishit ne nje pushim dhe perkedhelni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bielenda CLOUD MASK moisturizing bubble Banana Cabana 6g
Asnjë vlerësim

Bielenda CLOUD MASK moisturizing bubble Banana Cabana 6g Ndjeheni sikur te ishit ne nje plazh ekzotik dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bielenda CLOUD MASK detoxifying bubble Merry Berry 6g
Asnjë vlerësim

Bielenda CLOUD MASK detoxifying bubble Merry Berry 6g Kjo eshte nje maske shkume qe siguron shkelqim dhe pamje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bielenda Maske karboni CARBO DETOX per lekure mikse & te yndyrshme
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Bielenda Maske karboni CARBO DETOX per lekure mikse & te yndyrshme Nje maske pastruese me qymyr me nje efekt te forte detoksifikues permireson menjehere gjendjen e lekures se kombinuar dhe te yndyrshme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bielenda Mask Carbo detox per lekure te thate dhe te ndjeshme
Asnjë vlerësim

Bielenda Mask Carbo Detox Maske Konsistenca e maskes thahet shpejt ne lekure dhe krijon shtrese hidroplastike qe pershtatet ne menyre te perkryer me formen e fytyres. Fale efektit PEEL-OFF, lekura pastrohet thelle dhe ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bielenda Mask 3n1 Carbon pastrues Fytyre 150g (ScrubMaskePaste)
Asnjë vlerësim

Bielenda Mask 3n1 Carbon pastrues Fytyre 150g (ScrubMaskePaste) Paste detoksifikuese per lekuren, me 3 perdorime... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bielenda MANUKA HONEY nourishing moisturizing mask fytyre
Asnjë vlerësim

Bielenda MANUKA HONEY nourishing moisturizing mask fytyre Maske ushqyese dhe hidratuese me cilesi te pasur ne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores