Filtra
Çmimi
1,700.00ALL 122,000.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Dyqane
 

Monitor (50 Produkte)

Asus Rog Strix Curved Monitor 32″ XG32VQ
Asnjë vlerësim

Monitor i pershtatshem per lojra 31.5 inch i harkuar me rezolucion 2560 x 1440 piksel me raport 16:9. Kohe reagimi... Lexo më shumë

from 75,900.00ALL
at 2 stores
Asus Rog Strix Curved Monitor 35″ XG35VQ
Asnjë vlerësim

Monitor 35 inch i harkuar me rezolucion UWQHD 3440 x 1440 me kohe reagimi 1 ms dhe rifreskim imazhi 100Hz. I... Lexo më shumë

from 111,000.00ALL
at 2 stores
Asus Rog Swift Gaming Monitor 27″ PG278QR
Asnjë vlerësim

Monitor 27 inch me rezolucion 2560 x 1440 me kohe reagimi 1ms dhe rifreskim imazhi 165Hz. I pajisur me teknologjine... Lexo më shumë

from 98,300.00ALL
at 2 stores
Dell Gaming Monitor 24″ S2419HGF
Asnjë vlerësim

Ekran posacerisht per lojera me rezolucion Full HD, kohe reagimi 1ms dhe rifreskim imazhi 144 hZ. Pershtatet sipas... Lexo më shumë

from 29,900.00ALL
at 2 stores
HP UltraSlim 23.8″ Monitor Full HD
Asnjë vlerësim

Monitor HP 23.8 inch me rezolucion Full HD, frekuence rifreskimi 60Hz dhe kohe reagimi 5ms. Shume i holle dhe me... Lexo më shumë

from 19,500.00ALL
at 2 stores
Lenovo Gaming Monitor 23.6″ Full HD G24-10
Asnjë vlerësim

Indulge in exceptional visuals with the Lenovo G24-10 monitor with its 23.6-inch Full-HD display. The low response time, high refresh rate, and AMD Radeon FreeSync™ technology eliminate screen tearing and stuttering. Game for ... Lexo më shumë

from 25,900.00ALL
at 2 stores
Lenovo Gaming Monitor 27″ Full HD G27C-10
Asnjë vlerësim

Everything about the Lenovo G27c-10 is built to deliver an immersive and smooth gaming experience. From its curved screen, Full-HD display, 165 Hz refresh rate, to the AMD Radeon FreeSync™*, this monitor makes your gaming expe... Lexo më shumë

from 33,900.00ALL
at 2 stores
Monitor Dell 27″ Infinity Edge FHD
Asnjë vlerësim

Perjetoni audio me cilesi premium nga Dell me bokse te inkorporuar 5W ne kete monitor 27’’. Ekran i plote dhe pothuajse pa kornize.... Lexo më shumë

from 36,200.00ALL
at 2 stores
Monitor Dell Alienware 25″
Asnjë vlerësim

Rifreskim imazhi 240Hz dhe kohe reagimi 1ms. Ndricim 400 nits. I pershtatshme per lojra. Shijoni ore te tera duke... Lexo më shumë

from 54,600.00ALL
at 2 stores
MONITOR SAMSUNG 27` LC27F398
Asnjë vlerësim

Zbuloni një përvojë me të vërtetë përfshirëse të shikimit me monitorin më të harkuar të Samsung. Duke u shtrirë rreth fushës tuaj të shikimit si ekrani iMax i kinemasë tuaj vendore, ekrani 1800R — me rrezen e... Lexo më shumë

from 22,900.00ALL
at 1 stores