Filtra
Çmimi
1,290.00ALL 3,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Nderese Rrobash (7 Produkte)

Nderese Rrobash Smile
Asnjë vlerësim

Nderese rrobash modeli smile marka Vileda  Me 2 hapje ne te dy anet si dhe me 8 shufra celiku  Gjatesia... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Nderese Rrobash Nanni
Asnjë vlerësim

Nderese per rrobat  e perbere nga 100% material plastik i paster. Ajo ofron rezistencë të... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Nderese Rrobash Nanni
Asnjë vlerësim

Nderese per rrobat  e perbere nga 100% material plastik i paster. Ajo ofron rezistencë të... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Vileda Nderese Rrobash Radiator Express
Asnjë vlerësim

Nderese per rrobat material alumin dhe plastike nga Vileda E lehte per tu vendosur dhe mjaft praktike ne... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Vileda Nderese Rrobash Balcony Sunset
Asnjë vlerësim

Nderese per rrobat material alumin dhe plastike nga Vileda E lehte per tu vendosur dhe mjaft praktike ne... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Vileda Nderese Rrobash Vertikale
Asnjë vlerësim

Nderese rrobash vertikale Vileda Material prej celiku e ndare ne 3 hapesira vertikale Ka vend per te hapur deri... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Nderese Rrobash Capello 18 Eco 2971
Asnjë vlerësim

Nderese Rrobash  modeli Capello 18 Eco 2971 Me 2 hapje ne te dy anet si dhe me 8 shufra metalike  Gjatesia e saj ne hapje shkon deri ne 18 meter  Hapet dhe mbyllet lehtesish ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores