Kërko: Bellisima (14 Produkte)

Pjaster Profesionale Bellisima NEW B1 100
Asnjë vlerësim

Pjaster Profesionale Bellisima NEW B1 100 Me pllaka te rrumbullakosura per nje stilim te pamete  Pllaka te veshura me shkelqim duke garantuar mbrojtje maksimale  Shperndan nxehtesine njetrajtshmerisht si dhe persh... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Kit Nail Buffer Bellisima
Asnjë vlerësim

Thonj te rregullt dhe me shkelqim 2 Jave nuk keni nevoje te merreni me thonjte nese perdorni Bellisima Kitt... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pjaster Bellisima B20 50
Asnjë vlerësim

Bellisima B20 50 eshte gati per t'u perdorur ne shume pak sekonda. Kjo pjaster ju ndihmon te dukeni bukur edhe kur jeni me vonese, fale shpejtesise me te cilen drejton floket tuaj. Ekran LCD. Temperatura maksimale 230°... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pjaster Mini Bellisima MF 180
Asnjë vlerësim

Pjaster flokesh mini Bellisima, shume e lehte per t'u mbajtur ne cante. Pllaka qeramike. Temperatura maksimale... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Stilues Bellisima Hot Air Styler GH15 800
Asnjë vlerësim

Stilues Bellisima Hot Air Styler GH15 800 Stilues me 3 furca te ndryshueshme Veshje me qeramike  Furca me e madhe 32 mm per onde voluminoze Furca me e vogel 20 mm Buton per rregullimin e temperatures. Fuqia 670-800 ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Multi stilues flokesh bellisima S1 700
Asnjë vlerësim

Multi stilues flokesh bellisima S1 700 Stilues Imetec Bellisima Krijoni modele te ndryshme flokesh cdo dite Mund te stiloni floket tuaj lehtesisht, pasi pllakat mbyllen automatikisht Pllaka qeramike dhe titaniumi , m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Stilues Tong Bellisima GT15 100 19mm
Asnjë vlerësim

Tong Bellisima GT15 100 Behu gati shpejt dhe me kujdes.  Gati per t'u perdorur ne pak sekonda. Pllaka qeramike dhe metal i punuar per floke me shkelqim dhe te shendetshme. 7 nivele temperature te kontrollueshme nga 140-210 G... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Stilues Bellisima Hot Air Styler GH16 400
Asnjë vlerësim

Stilues Bellisima Hot Air Styler GH16 400 Stilues me 2 furca te ndryshueshme Veshje me qeramike  Furca me e madhe 30 mm per onde voluminoze Furca me e vogel 25 mm Buton per rregullimin e temperatures.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Stilues Tong Bellisima G13 50 25 mm
Asnjë vlerësim

Behu gati shpejt dhe me kujdes.  Gati per t'u perdorur ne pak sekonda. Pllaka qeramike dhe metal i punuar per floke me shkelqim dhe te shendetshme. Diametri 25mm, e cila jep kacurela reale. 7 nivele temperature te kontro... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tharese sallate Bellisima
Asnjë vlerësim

Tharese sallate Bellisima Tas thares per sallate me kapacitet 4,5 liter Materiale me plastike me kilian te larte. Funksionaliteti dhe komoditeti i tij falë, përdorimi i tij është i lehtë dhe i këndshëm. Unë lehtë për ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Pedikyr Bellisima
Asnjë vlerësim

Set Pedikyr Bellisima Set ideal per bukurine dhe kujdesin e kembeve tuaja  Fale 3 rrotulluesve te vecante brenda pak minutash do te keni kembe te buta, thonj te persosur me shkelqim si dhe pedikyr estetik  Koka ofrojne dy ll... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set 3 Ruller per Zevendesim Pedikyr Bellisima
Asnjë vlerësim

Set 3 Ruller per Zevendesim Pedikyr Bellisima Set ideal per bukurine dhe kujdesin e kembeve tuaja  Fale 3 rrotulluesve te vecante brenda pak minutash do te keni kembe te buta, thonj te persosur me shkelqim si dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set per Thonjte MP2 200 Bellisima 8 ne 1
Asnjë vlerësim

Set Manikyr dhe pedikyr Bellisima Imetec 8 koka te ndryshme per te kryer te gjitha procedurat e nevojshme per thonj te rregullt Funksioni autostop me tregues LED garanton siguri maksimale 8 koka per pastrim, rregullim... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores