Kërko: Blackview (11 Produkte)

Blackview A60
Asnjë vlerësim

Smartphone Blackview A60, me 2 karta. Garancia 1 vit. Memorie 16GB dhe Ram 1GB. Madhesia e ekranit te... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 4 stores
Blackview BV5100 Pro
Asnjë vlerësim

Telefoni perfekt per personat qe punojne ne pune te veshtira. I forte, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe... Lexo më shumë

from 27,700.00ALL
at 1 stores
iGET Blackview GBL6000 Pro, 8GB/256GB, 5G, i hirtë
Asnjë vlerësim

iGET vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtzakonshme. Ky vjen me ekran me prekje IPS 6.36”, që shfaq imazhe me rezolucion Full HD 2300 x 1080 pixel. Si pjesë përbërëse, ky ka pjesë hardueri... Lexo më shumë

from 71,380.00ALL
at 1 stores
iGET Blackview GBV5500 Plus, 3GB/ 32GB, i verdhë
Asnjë vlerësim

iGET vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtzakonshme. Ka ekran me prekje 5.5”, që shfaq imazhe me kualitet HD+ rezolucion 1440 x 720 pixel. Përmban procesorin katër bërthamësh Mediatek MT673... Lexo më shumë

from 13,100.00ALL
at 1 stores
Blackview A80 Pro
Asnjë vlerësim

A80 Pro i pajisur me 4 kamera ne nje pajisje te vetme. Kthen cdo moment ne nje foto apo video artistike. Bateri 4680 mAh qe zgjat gjithe diten dhe me teknologjine e karikimit te shpejte. ... Lexo më shumë

from 12,500.00ALL
at 1 stores
iGET Blackview GBV4900 Pro, 6GB/64GB, i portokalltë
Asnjë vlerësim

Ky i mençur me dizajn premium me diagonale 5.7'. Kamera e përparme ka rezolucion 13 + 0.3 + 0.3 MPX ndërsa e përparmja 5 MPX. Procesori është Mediatek Helio P22 me 8 bërthama dhe bateria ka kapacitet 5580 mAh. Ka me... Lexo më shumë

from 20,890.00ALL
at 1 stores
Blackview A60 Pro
Asnjë vlerësim

Fotografite e mahnitshme jane vetem nje klik larg me A60 Pro. Kamera e pasme super e qarte 13MP dhe sensor... Lexo më shumë

from 9,700.00ALL
at 1 stores
iGET Blackview GBV4900 Pro, 6GB/64GB, i verdhë
Asnjë vlerësim

Ky ofron tipare teknologjike të përkryera për performancë të shkëlqyer. Ekrani me diagonale 5.7' ka rezolucion 1440 x 720 (HD +). Është i pajisur me procesor Mediatek Helio P22 me 8 bërthama dhe memori... Lexo më shumë

from 20,410.00ALL
at 1 stores