Kërko: Boks (72 Produkte)

Bokse Bluetooth Maxell
Asnjë vlerësim

Bli online bokse per muzike Maxell. Altoparlanti Bluetooth® Wireless sjell besnikëri të lartë në botën moderne pa fisha. Me teknologjinë Bluetooth® 4.0 dhe aftësinë e lidhjes NFC, ju mund ta përdorni kur d... Lexo më shumë

from 6,590.00ALL
at 2 stores
Bokse Omega OG73 Bazooka 6,5" 20W Bluetooth V2.1
Asnjë vlerësim

Bli online Omega OG73 BAZOOKA i cili është një boks i fuqishëm Bluetooth pa tel me funksion karaoke dhe ndriçim LED spektakolar. Kjo zgjidhje është shume e përshtatshme për eventet e fundjavës. Per nje am... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 2 stores
Bokse Platinet Speaker Pmg14 Cross Bluetooth 5w Ipx5 Blue [44491] EOL
Asnjë vlerësim

Bëni pushime dhe mendoni ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar nga boksi ynë. Ju mund ta lidhni lehtë atë në canten shpinës tuaj, pa rritur peshën e saj. SPEAKERS OUTDOOR PLATINET falë standardit IPX5 siguro... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 2 stores
Bokse Omega Speaker OG61A Aluminium 4" 5W BLUETOOTH V4.2 TWS SYSTEM [44158] EOL
Asnjë vlerësim

Omega OG61A është një boks me Bluetooth alumini. Falë funksionit True Wireless Stereo, është e mundur që të lidhni pa tela dy altoparlantë së bashku, duke krijuar një set stereo. Tingulli i emetuar është i pas... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 2 stores
Bokse Omega Speaker OG70 Bazooka 3,5" 5W Bluetooth V2.1 Black Rubber [44160] EOL
Asnjë vlerësim

Omega OG70B është boks me Bluetooth i cili është i përshtatshem per tu marre gjatë takimeve të fundjavës me miqtë. Pjesa e altoparlantëve është e mbuluar me një shtresë gome që siguron kontroll më të mirë, ... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 2 stores
Boks Bluetooth Mikado MD-193BT Black
Asnjë vlerësim

Bli online bokse per muzike Mikado. Altoparlanti Bluetooth Wireless sjell besnikëri të lartë në botën moderne pa fisha. Me teknologjinë Bluetooth 5.0, ju mund ta përdorni kur dhe si dëshironi. Per nje atmosfere ideale me... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 2 stores
Bokse Maxell Speaker MXSP-BTS150 Blue/Camo Ikutrax Bluetooth 3.0 Eol
Asnjë vlerësim

Rishikimi i muzikës nga pajisjet e aktivizuara Bluetooth përmes lidhjes Bluetooth. Funksioni NFC ju lejon të lidheni lehtësisht me pajisjet tuaja të aktivizuara NFC Bluetooth. Bisedë telefonike pa duar. Grepa për mb... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 2 stores
Boks Bluetooth Mikado MN-S19 Music Box
Asnjë vlerësim

Boks Bluetooth nga marka Midea, model MN-S19. Dizajn shume unik qe te jep pershtypjen e nje gramafoni te vjeter.... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 2 stores
Boks Bluetooth Mikado MD-BT59
Asnjë vlerësim

Boks Bluetooth Mikado MD-BT59 portativ, USB, Aux, TF Card. Me fuqi 3.7V, 400mAh. I pajisur me nje mbajtese ne forme... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 2 stores
Boks Bluetooth Mikado MD-BT56
Asnjë vlerësim

Boks Bluetooth Mikado MD-BT56 portativ, USB, Aux, TF Card. Me fuqi 3.7V, 1200mAh. Vjen ne dy ngjyra: te zeze dhe... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 2 stores
Boks Bluetooth Mikado Handy
Asnjë vlerësim

Boks bluetooth portativ per te degjuar muziken tuaj kudo ju ndodheni. I pajisur me nje mbajtese per tu mbajtur... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 2 stores
Boks per Biciklete Energy Sistem Jeshile dhe e Zeze
Asnjë vlerësim

Boks per biciklete Energy Sistem jeshile & e zeze Boks Radio dhe MP3 me drite LED krijuar posacerisht per bicikleten tuaj. Bateria e rikarikueshme luan muzike deri ne 8 ore nga kartat micro SD dhe SDHC me kapacite... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Maxell MXSP-WP2000
Asnjë vlerësim

Bli online Bokse elegante me Bluetooth 4.0 Karikues QI me wireless me një sipërfaqe PU për të përmirësuar stabilitetin e karikimit. Nëse pajisja juaj nuk ka karikim induktiv QI, perseri mund te lidheni permes portes... Lexo më shumë

from 6,590.00ALL
at 1 stores
Bokse Kenwood KFC-E1355 13 cm
Asnjë vlerësim

Bokse makine te markes Kenwood, modeli KFC-E1355 Kthejeni makinen ne nje ambjente argetuaes duke degjuar... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Kenwood KFC-S1066 10 cm
Asnjë vlerësim

Bokse makine te markes Kenwood, modeli KFC-S1066 Kthejeni makinen ne nje ambjente argetuaes duke degjuar... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Rhythmus White Shark 2.0 GSP-602 Rhythmus 6W
Asnjë vlerësim

Bokse Rhythmus White Shark 2.0 modeli GSP-602 Rhythmus  Me sistem fuqie RMS 6W ne total ku secili prej tyre eshte 3W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra  3 altoparlantet e pare jane te mbyllur me nje mbyllje d... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Sbox 2.1 SP‐4100
Asnjë vlerësim

Bokse Genius 2.1 Wood Bokse me subwoofer Fuqia totale: 12 W Cilesi shume e larte zeri Kontroll volumi ... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth me Mikrofon JTLC JT816
Asnjë vlerësim

Boks bluetooth 8 inc me mikrofon dhe drita per karaoke. Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish aux Mund te lidhet me BT, USB, TF, MIC, AUX Me mikrofon te perfshire. Me drita LED Fuqia 30W Permasa e boksit 8' P... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth JDA-068
Asnjë vlerësim

Nje boks bluetooth me nje dizajn teper te vecante portativ JDA-068 Karakteristika: Porte USB Drita LED Vend per karte SD  Aux 5 Funksion: Radio FM Fuqia: 20 - 30 Watt kapaciteti i baterisë : I integruar 1200 mA... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Boks Portativ me Mikrofon Kiniso QS-S666
Asnjë vlerësim

Boks bluetooth 6.5 inc me mikrofon per karaoke. Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish aux Mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX Me mikrofon te perfshire. Me drita LED Fuqia 10W Permasa e boksit 6.5' K... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores