Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Elektra ngrohese (6 Produkte)

Ngrohese me Gaz Elektra ENL- PC08
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Elektra modeli ENL- PC08 Black Ngrohese me gaz e pershtatshme per lokale apo ambjente te tjera... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Ngrohese me gaz Elektra ESG-016.3
Asnjë vlerësim

Sobe Ngrohese me gaz Elektra ESG-016.3 Ngrohja e ambjentit eshte mjaft eficente,  ngrohesi krijon nje ajer te perqendruar te ngrohte ne menyre mjaft te shpejte  Me 3 pllaka qeramike, fuqi 4000 w Siperfaqja qe mbulon... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Elektra ENG-2800KL
Asnjë vlerësim

Ngrohese Elektra ENG-2800KL Reflekror i cili ngroh ne menyre efektive te gjithe hapesiren  Krijon nje ajer te perqendruar te ngrohte ne menyre mjaft eficente dhe mjaft te shpejte  Me tre nivele fuqie 600 W, 1800 W,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sobe Ngrohese me gaz Elektra ESG-004.3
Asnjë vlerësim

Sobe Ngrohese me gaz Elektra ESG-004.3 Ngrohja e ambjentit eshte mjaft eficente,  ngrohesi krijon nje ajer te perqendruar te ngrohte ne menyre mjaft te shpejte  Me 3 pllaka qeramike, fuqi 4000 w Siperfaqja qe mbulo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ngrohese me Gaz Elektra Enl-Ss03 Inox
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Elektra modeli ENL-SS03 Inox Silver Ngrohesja eshte me gaz e pershtatshme per lokale apo ambjente te tjera te hapura. Ne forme  kerpudhe, punon me gaz Ngjyra: Argjend, material inoks Maksimum... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ngrohese me Gaz Elektra Enl-Ss07
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Elektra modeli ENL-SS07  Ngrohesja eshte me gaz e pershtatshme per lokale apo ambjente te tjera te hapura. Forma e saj eshte Konike dhe ka ngjyre argjend Materiali: Celik qe nuk ndryshket (Stainless Steel) E... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores