Kërko: Kafe (137 Produkte)

Beres kafeje Max NE-201A
Asnjë vlerësim

Xhezve Elektrike e markes Max modeli NE-201A Drita qe tregojne kur kafja eshte gati. Fuqia 650W ndersa... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Moka Kafe per 6 filxhane kafeje
Asnjë vlerësim

Moka kafe e markes Blaumann Pergatisni kafene per vete dhe miqte tuaj ne cdo kohe E pershtatshme per shtepi dhe... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Moka Kafe per 3 filxhane kafeje
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Moka Kafe per 3 filxhane kafeje  Pergatisni kafene per veten tuaj ne cdo kohe E pershtatshme per shtepi dhe zyre Kapaciteti eshte 3 filxhan kafe Perdorim dhe pastrim i lehte me uje te bollshem.... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Moka Kafe per 1 filxhane kafeje
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Pergatisni kafene per veten tuaj ne cdo kohe E pershtatshme per shtepi dhe zyre Materiali alumin cilesor qe ju jep kenaqesine te ndjeni shijen e vertete te kafese suaj Kapaciteti eshte 1 filxhan kafe  Pe... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Mulli kafeje Imetec CG1
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mulli kafeje Imetec CG1 Mulli kafeje Imetek Me thika celiku special Kapak hermetik Fuqia 150W Funksion puls Pjeset dhe aksesoret mund te lahen lehtesisht  Gjatesia e kabullit 1m Produkt origjinal... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Ekspres Kafeje Lexical LEM-0602
Asnjë vlerësim

Ekspres Kafeje Lexical LEM-0602 Makina kafes Lexical LEM-0602 eshte nje ekspres moderne kuzhine per pergatitjen e menjehershme te kafese. Per sa i perket karakteristikave te saj teknike, pajisja esh... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Makineri Kafeje Severin KA 4479
Asnjë vlerësim

Makineri kafeje Severin KA 4479, ngjyre e zeze. Fuqia e saj eshte 1000 W Kapaciteti i depozites se saj eshte 1.4 L Me vetepastrim dhe fikje automatike. Shpejtesine  esaj mund ta vendosni sipas deshires. Me kete mak... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Aparat kafeje amerikane Ariete 1342
Asnjë vlerësim

Makineri kafe filter Ariete 1342 Aparat kafeje amerikane, ben 4 deri ne 12 filxhane kafe te shijshme te gjate, te nxehte dhe te shijshme. Fale kohematesit te integruar dhe ekranit LCD eshte e mundur te programoni shpernd... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
Sandale Kafe Lekure Sasha
Asnjë vlerësim

Sandale Kafe Lekure Sasha Rripa te trashe ne pjesen lart te kryqezuara 100% lekure Bazamenti ne pjesen e poshtme... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Ekspres kafe amerikane - Ariete 1342
Asnjë vlerësim

Makineri kafe filter Ariete 1342 Aparat kafeje amerikane, ben 4 deri ne 12 filxhane kafe te shijshme te gjate, te nxehte dhe te shijshme. Fale kohematesit te integruar dhe ekranit LCD eshte e mundur te programoni shpernd... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Kafe e Bluar Lavazza Crema e Gusto 250 gr
Asnjë vlerësim

Kafe e Bluar Lavazza Crema e Gusto 250 gr Për ata që kërkojnë një pushim intensivisht të këndshëm dhe me aromë të fortë në çdo kohë të ditës (kohën e duhur), Lavazza Crema Gusto është një përzierje... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Kafe e Bluar Lavazza Qualita Oro 250 gr
Asnjë vlerësim

Kafe e Bluar Lavazza Qualita Oro 250 gr E shkëlqyeshme për ata që kërkojnë shijen tërheqëse të kafesë origjinale Arabica, kapsula Lavazza Qualita Oro e cila ofron një aromë të fortë me një aromë të qënd... Lexo më shumë

from 549.00ALL
at 1 stores
Kafe e Bluar Lavazza Crema e Gusto 2*250 gr
Asnjë vlerësim

Kafe e Bluar Lavazza Crema e Gusto 2*250 gr Për ata që kërkojnë një pushim intensivisht të këndshëm dhe me aromë të fortë në çdo kohë të ditës (kohën e duhur), Lavazza Crema Gusto është një përzierje m... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Peshqir Relax Kafe e lehte
Asnjë vlerësim

Peshqir Relax Kafe e lehte Te perbere nga pambuk cilesore  Te qendrueshem dhe te dendur duke absoubuar ujin ne menyre te shkelqyer Model klasik me skaj dekorativ Me mbishkrim wellness ne pjesen dekorative Sugjerohe... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Divan Klik Klak Nova Kafe 172x51x16 cm
Asnjë vlerësim

Divani Klik Klak nga Nova Ky divan mund te konvertohet ne krevat lehtesisht ne sekonda, duke palosur pjesen e mbeshteteses. Materiali i veshjes se divanit eshte tekstil lehtesisht i pastrueshem. Materiali i kembeve dr... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores