Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Kuzhin druri (5 Produkte)

Prerese Kuzhine Druri S4 18x38x1.9 cm
Asnjë vlerësim

Prerese kuzhine me permasa 18 x 38 x 1.9 cm Nje mbeshtetese dhe bazament shume i mire qe do tju ndihmoje ne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Prerese Kuzhine Druri S3
Asnjë vlerësim

Prerese druri per kuzhinen Nje aksesor shume i nevojshem per perditshmerine ne kuzhinen tuaj E pershtatshme per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kuzhina Prej Druri
Asnjë vlerësim

Kuzhina prej druri Plum® është një stacion për të shijuar kuzhinierët dhe të gjithë miqtë e tyre. Mbani ushqimin në frigorifer-ngrirës dhe më pas përdorni pajisjet e gatimit prej druri për të copëtuar, zierë d... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kuzhina Prej Druri Plum 2 ne 1 per Kukulla
Asnjë vlerësim

Shtëpia dhe kuzhinës 2 në 1 Dolls & Kitchen nga Plum. Bërë me material MDF te qendruseshem dhe një cilësi të lehtë që është e shkëlqyeshme për argetimin e fëmijëve Dizajni dy në një ka një kuzhinë në nj�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Aksesore Kuzhine me Bazament Druri
Asnjë vlerësim

Set me aksesorë kuzhine të vendosur mbi një mbajtëse druri Përfshin 6 aksesorë të veçantë, por të domosdoshëm në kuzhinën tuaj Të vendosur mbi një mbajtëse druri për një pamje më të bukur në an... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores