Kërko: Mikrofon (17 Produkte)

Mikrofon Snopy SN-120M
Asnjë vlerësim

Mikrofon Snopy per desktop. Cilesi zeri shume te mire dhe shume praktik fale struktures se levizshme.

from 790.00ALL
at 2 stores
KUFJE ME MIKROFON MAXELL SPECTRUM HP HEADPHONE
Asnjë vlerësim

Kufje me Mikrofon Maxell Spectrum Headphone 77078 Me veshje lekure dhe fungjerore per komoditet dhe per nje qartesi ne degjim Me mikrofon te inkorporuar dhe lidhje me fishe jack me gjatesi kordoni 1.5 meter  Frek... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Mikrofon iDance CLM1
Asnjë vlerësim

Mikrofoni iDance CLM1 ideale per karaoke. Specifikat: Ngjyra: jeshile Materiali: plastik Gjatësia e mikrofonit: 21 cm Diametri i kabllit: 3.8 mm Gjatësia e kabllit: 4 metra Funksionon me kabllon AUX... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Kufje me Mikrofon Maxell HP-360 Blu
Asnjë vlerësim

Kufje me Mikrofon Maxell HP-360 Blu Me mikrofon te inkorporuar dhe lidhje me fishe jack me gjatesi kordoni 1.2 meter  Frekuenca eshte  20Hz-20kHz  dhe ndjeshmeri 110 +/- 3dB   Diametri qe kap mikfrofoni eshte 40... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Kufje Me Mikrofon Maxell St-2000
Asnjë vlerësim

Kufje me Mikrofon Maxell St-2000 Studio Series Me veshje gome dhe fungjerore per komoditet dhe per nje... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth me Mikrofon JTLC JT816
Asnjë vlerësim

Boks bluetooth 8 inc me mikrofon dhe drita per karaoke. Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish aux Mund te lidhet me BT, USB, TF, MIC, AUX Me mikrofon te perfshire. Me drita LED Fuqia 30W Permasa e boksit 8' P... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Mikrofon Bluetooth WS-858
Asnjë vlerësim

Mikrofoni me bluetooth WSTER WS-858 dhe me altoparlanti, Mikrofon per karaoke me një altoparlant të vetëm të fuqishëm të integruar. Me butonat e kontrollit: kontroll i lartë dhe i ulët, vëllim muzikor / burim i jash... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Boks Portativ me Mikrofon Kiniso QS-S666
Asnjë vlerësim

Boks bluetooth 6.5 inc me mikrofon per karaoke. Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish aux Mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX Me mikrofon te perfshire. Me drita LED Fuqia 10W Permasa e boksit 6.5' K... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Kufje me Mikrofon Maxell Cordz MIC
Asnjë vlerësim

Kufje me mikrofon te markes Maxell modeli Cordz MIC Ju lejojne te degjoni muzike me cilesi mjaft te mire zeri si dhe te komunikoni me te dashurit tuaj Projektuar per te dy veshet, tela me cilësi të lartë, duke zvog... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Piano Elektrike me Mikrofon
Asnjë vlerësim

Nje piano me bateri per femije mbi 3 vjec Nje nje profesionist i vertete, mund ti bini pianos por edhe te kendoni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje Me Mikrofon Maxell Bt800 Bluetooth Wireless Headphone
Asnjë vlerësim

Kufje me mikrofon te markes Maxell Bt800, me lidhje bluetooth/Wireless Dizenjo elegante me butona ne pjesen e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje me Mikrofon per iPhone 6/6s
Asnjë vlerësim

Kufje me Mikrofon per iPhone 6/6s Kufjet ideale per smartphonin tuaj  Te vogla dhe te pershtatshme per cdo vesh fale anatomise se vecante Kontroll zeri tek fisha Ne ngjyra e bardhe Porte Jack  Projektuar per te anashkalu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje Me Mikrofon Maxell EB-BT Halo Earphones
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Maxell model EB-BT me Wireless dhe Bluetooth. Per te degjuar muzike dhe per te folur ne telefon me mikrofon te integruar. Bluetooth V4.2 kap deri ne 10 metra distance. Audio e paster dhe efekt shume i mire ba... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje Me Mikrofon Maxell EB-BT300 Hook Bt Headphone
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Maxell model EB-BT300 me Wireless dhe Bluetooth. Per te degjuar muzike dhe per te folur ne telefon, me mikrofon te integruar. Bluetooth kap deri ne 10 metra distance. Karikohet me fishe USB te perfs... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje me Mikrofon Maxell Super Sounds
Asnjë vlerësim

Kufje me mikrofon nga marka Maxell Super Sound ne dy ngyra e zeze dhe blu Ze i qarte i passter per telefonata... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje me Mikrofon Maxell Metallix
Asnjë vlerësim

Kufje me mikrofon te markes Maxell Metallix Ju lejojne te degjoni muzike me cilesi mjaft te mire zeri si dhe te komunikoni me te dashurit tuaj Projektuar per te dy veshet, tela me cilësi të lartë, duke zvogëluar humbje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje me Mikrofon per iPhone 7, 8, X/Xs, X Max/Xs Max, 11, 11Pro, 11Pro Max
Asnjë vlerësim

Kufje me Mikrofon per iPhone 7, 8, X, X Max, 11Pro Max Kufjet ideale per smartphonin tuaj pa porte jack Te vogla dhe te pershtatshme per cdo vesh fale anatomise se vecante Kontroll zeri tek fisha Ne ngjyra e bardhe Porte Li... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores