Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Monopatine (8 Produkte)

Monopatine Mondo Disney Toy Story 4
Asnjë vlerësim

Monopatina me 2 rrota është perfekt për çdo adhurues të historisë së lodrave Disney! Kjo monopatin me dy rrota është i përsosur për fillestarët dhe ndihmon fëmijën tuaj të zhvillojë ekuilibrin dhe aftësitë... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Chipolino Monopatine 4 ne 1 ALL RIDE
Asnjë vlerësim

Chipolino 4 ne 1 All Ride është e përshtatshme për fëmijë të moshës 3 vjeç e lart, me peshë deri në 20 kg Lodra mund të përdoret nga 4 mënyra të ndryshme, gjë që e bën atë teper interesante për fëmi... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Monopatine NEO RIDER
Asnjë vlerësim

Monopatine Neo Rider e markes Chipolino do argetoj pa fund femijet tuaj. Monopatina është e përshtatshme për fëmijë të moshës 2 vjeç e lart, me peshë deri 50 kg. Produkt shumëfunksional me 2 mënyra të ndryshme u... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Monopatine DISCO
Asnjë vlerësim

Monopatina Disco eshte e pershtateshme per femije me peshe deri ne 20kg. Rrotat e perpareme jane me drita LED. Timoni mund te pershtatet ne 3 nivele lartesie. Frena ne rroten e paseme Monopatina ka nje shporte perpara ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Monopatine X-Spot Roze
Asnjë vlerësim

Monopatine e palosshme dhe me lartësi të rregullueshme të timonit nga 72 në 82 cm dhe baza 38 cm. Ka 2 rrota 120 mm PU dhe frenon në rrotën e pasme. Pesha maksimale e cial mund te suportoj esht50 kg. Përputhet me EN ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Monopatine Alumini Girl Boss
Asnjë vlerësim

Monopatine alumini Girl Boss me tre rrota. Materiali: Metal - Plastikë. Pesha maksimale: 60 kg. Permasat:  56x35 cm Timoni është i rregullueshëm nga 73 në 85 cm KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijë... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Monopatine Lorelli Thunderbird
Asnjë vlerësim

Monopatine e cila paloset për fëmijë e markes Lorelli modeli Thunderbird me frena. Esht i përshtatshëm për fëmijë nga 5 vjeç + Mund te paloset për nje transport me të lehtë Me nje cilësi të lartë dhe me nje s... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Monopatine ScoTer
Asnjë vlerësim

Monopatine Scoter X e disponueshme ne 5 ngjyra . Dorezat dhe trupi i monopatines mund te rregullohen sipas gjatesise se femijes nga lartesi 68 cm deri ne 88 cm.  Jane te pajisura me gome  per te mos lejuar rres... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores