Filtra
Çmimi
34,900.00ALL 133,300.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
MARKA
 

Kërko: Vivobook (7 Produkte)

Laptop Asus Vivobook X571LH 15.6″, Core i7
Asnjë vlerësim

Bli online laptop, notebook Asus Vivobook me ekran 15.6 inch e rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10... Lexo më shumë

from 133,300.00ALL
at 2 stores
Laptop Asus Vivobook S15 15.6″, 8GB, 1TB HDD, Core i7
Asnjë vlerësim

Bli online laptopin Asus Vivobook S15 15.6″. Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 8 dhe karte grafike NVIDIA 2GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organi... Lexo më shumë

from 98,700.00ALL
at 2 stores
Asus Vivobook X512JP 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7
Asnjë vlerësim

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA 2GB te dedikuar.... Lexo më shumë

from 77,600.00ALL
at 2 stores
Asus Vivobook L410MA 14″, 4GB, 64GB EMMC
Asnjë vlerësim

Bli online laptop Asus Vivobook me ekran 14 inch dhe rezolucion Full HD. Procesor Celeron® N4020. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te m... Lexo më shumë

from 34,900.00ALL
at 2 stores
Asus Vivobook X543 15.6″, 4GB, 128GB SSD, Celeron
Asnjë vlerësim

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Asus Vivobook Flip TP412UA-EC193T
Asnjë vlerësim

Laptop Asus Vivobook Flip TP412UA-EC193T Intel Pentium 4415U / 2.3 GHz Madhesia e ekranit 14 inch me rezolucion 1980 x 1080 Full HD TOUCH RAM 4 GB DDR4 2400 MHz, 128 GB SSD SATA III Karte grafike Intel ... Lexo më shumë

from 59,990.00ALL
at 1 stores