Filtra
Çmimi
190.00ALL 22,790.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Dyqane
 

Kërko: Zgara dhe Valixhe (102 Produkte)

Cante LapTopi Addison 300447 15.6"
Asnjë vlerësim

Cante per laptopin tuaj si dhe per te mbajtur aksesore te tjere te ndryshem. I pershtatshem per laptop me permasa... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Ftohes LapTopi Rampage AD-RC8 15-17"
Asnjë vlerësim

Rampage AD-rC8 është një pad freskues me ndriçim të integruar RGB. Eshtë i përshtatshëm për laptop deri në 17.3 inç dhe ka një ftohes 180 mm në bord. Ftohësja vetë mundësohet nga laptopi përmes një lidhjeje... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Cante Shpine per Laptop Tellur 15.6", E Zeze 32 x 46 x 12 cm
Asnjë vlerësim

Bli online cante shpine per laptop nga Tellur. Mbani gjërat tuaja të përditshme në komoditet me këtë cante shpine per laptop. Brendësia e saj e bollshme mund të përshtatet per çdo laptop brenda 15.6 ", ndërsa ndar... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
HDD Inteso 3,5" Internal Kit 4TB 7200/SATAIII/64MB [01724]
Asnjë vlerësim

Capacity: 4 TB Form Factor: 3.5 " Weight: 650 g Device Type: Hard drive - internal Buffer Size: 64 MB

from 22,790.00ALL
at 1 stores
Bokse Omega Speakers / 2.0 OG-01 Surveyor 6W Orange USB [41585] EOL
Asnjë vlerësim

Bokse Surveyour 2.0 sigurojne cilësi të mirë të tingullit dhe qartësi muzikore në një formë kompakte. Eshtë produkt perfekt , i cili ofron performancë të mirë me kosto të përballueshme.... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
HDD Memory Center 2TB 3.0-3.5 5400RPM Inteso External Black (01494)
Asnjë vlerësim

Qendra e Kujtesës është zgjidhja ideale e ruajtjes për sasi të mëdha të të dhënave. Fotografitë, filmat dhe skedarët muzikorë kanë hapësirë të mjaftueshme në hard diskun 3.5 ”. Banesa plastike me shkëlqim t... Lexo më shumë

from 11,790.00ALL
at 1 stores
Omega Varr Pro-Gaming Mouse Pad 300x700x2mm Italy [43257]
Asnjë vlerësim

Omega Varr Mate është krijuar për lëvizje me saktësi shumë të madhe, falë jastëkut mouse-i do të jape 100% të energjisë - pavarësisht nëse përdorni mouse optik ose lazer. Ka nje fund prej gome qe parandalon ... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Omega Mouse Pad Pro-Gaming Mouse 290x2mm Green [43236]
Asnjë vlerësim

Omega Varr Mate është krijuar për lëvizje me saktësi shumë të madhe, falë jastëkut mouse-i do të jape 100% të energjisë - pavarësisht nëse përdorni mouse optik ose lazer. Ka nje fund prej gome qe parandalon ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Kabell Platinet Micro USB To USB Leather Cable 1M 2,4A Brown [43293]
Asnjë vlerësim

Blini online fisho me cilësi të lartë për lidhje p.sh. me smartphone, tablet, kamera dixhitale dhe pajisje të tjera me lidhës microUSB, për transferimin dhe ngarkimin e të dhënave. Izolim i jashtëm i qëndruesh... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Antenna TP-LINK 2.4GHz 300Mbps 9dBi Outdoor CPE CPE210(EU)
Asnjë vlerësim

Fuqia e rregullueshme e transmetimit nga 0 në 27dBm / 500mw Optimizimet e nivelit të sistemit për më shumë se 5 km transmetim pa tel me rreze të gjatë Teknologjia TP-LINK Pharos MAXtream TDMA (Time-Division-Multiple... Lexo më shumë

from 6,790.00ALL
at 1 stores
Antenna TP-LINK Antenna Extension Cable TL-ANT24EC3S(UN)
Asnjë vlerësim

Nuk ka nevojë të lëvizni pikën tuaj të hyrjes ose ruterin wireless, i cili ndonjëherë mund të jetë i paluajtshëm, nga një vend në tjetrin. Me disa kabllo të zgjatjes me humbje të ulët, do të keni më sh... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Adapter TP-LINK Gigabit Single-Mode Media Converter MC210CS
Asnjë vlerësim

Konvertues media me gigabit single-mode. Përputhet me IEEE 802.3ab dhe IEEE 802.3z Zgjat distancën e fibrave deri në 9.3 milje (15 km) Porti RJ45 i Auto-Negociimit 10/100 / 1000Mbps mbeshtet Auto-MDI / MDIX... Lexo më shumë

from 8,590.00ALL
at 1 stores
Adapter TP-LINK MiniGBIC Multi-Mode Module TL-SM311LM
Asnjë vlerësim

Kartat e modulit të fibrave të serive TL-SM311 janë prezantuar për zgjatjen e distancës së transferimit. Modul i vetëm me një model MiniGBIC Kombinohet me të gjitha portat SFP në produktin TP-Link përfshirë ... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 1 stores
Adapter TP-LINK PoE Splitter TL-POE10R
Asnjë vlerësim

PoE Splitter TL-POE10R plotësisht përputhet me standardin IEEE 802.3af, dhe mund të punojë me të gjithë PSE në përputhje me IEEE 802.3af PoE (Pajisjet e burimit të energjisë) ose përshtatësin e furnizuesit të PoE,... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Kabell Audio-Video Gembird 3.5 mm 4-pin To RCA
Asnjë vlerësim

Kabllo praktike për lidhjen e të gjitha llojeve të pajisjeve audio / video (AV) Gjatesia: 2M Gjeresia: 3.5 mm Bli tani online!... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird FTP Cat6 Patch Cord
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird ngjyre gri. CAT6 AWG26 fletë metalike e mbrojtur me fije kabllo mbrojtëse me tendosje të formuar 50u "8P8C, 20m Bli tani online!... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Switch TP-Link 48-Port 10/100M Switch TL-SF1048
Asnjë vlerësim

48 porte 10 / 100Mbps RJ45 Teknologjia inovative me eficence të energjise, kursen energji deri në 50% Mbeshtet adresen MAC të vete-mesuar dhe automatikisht MDI / MDIX Mase standarte prej 19 incesh Materiali: Celik... Lexo më shumë

from 22,590.00ALL
at 1 stores
MediaRange MRCS133 Toslink to Toslink 2.2mm Diameter Optical Digital Audio Cable 1.5M - Black
Asnjë vlerësim

MediaRange MRCS133 Toslink to Toslink 2.2 mm Kabllo optike TOSLINK për transmetimin dixhital të sinjaleve audio. TOSLINK është një sistem i standardizuar i lidhjes me fibër optike për transmetimin e sinjalit optik rreth 2... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Kabell Fireware Gembird IEEE 1394 cable 6P/4P 15ft length [02411]
Asnjë vlerësim

Kabllo Fireware Gembird IEE. Firewire përdoret më shpesh për të lidhur kamerat dixhitale, hard diskët e jashtëm dhe pajisjet e tjera që mund të përfitojnë nga tarifat e larta të transferimit (deri në 480 ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird Tub 12 mm spiral cable wrap, 10 m, black [09200]
Asnjë vlerësim

Mbeshtjellje kabllo spirale 12 mm, 10 m. Përfundimi spiral përdoret për të organizuar kabllo të shumëfishtë në një pako të vetme. Kjo mbështjellëse e gjithanshme e kabllove mbron kabllot nga gërryerja dhe lejon thye... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores