Filtra
Çmimi
8,490.00ALL 8,490.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: aparat kafeje (1 Produkte)

Aparat kafeje amerikane Ariete 1342
Asnjë vlerësim

Makineri kafe filter Ariete 1342 Aparat kafeje amerikane, ben 4 deri ne 12 filxhane kafe te shijshme te gjate, te nxehte dhe te shijshme. Fale kohematesit te integruar dhe ekranit LCD eshte e mundur te programoni shpernd... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores