Filtra
Çmimi
39,990.00ALL 44,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: candy bwm (3 Produkte)

Lavatrice Candy BWM4 137PH6/1-S
Asnjë vlerësim

Lavatrice e markes Candy modeli BWM4 137PH6/1-S Me nje kapacitet lares prej 7 kg dhe 1300 xhiro centrifugimi RPM Lavatriçja ka 3 karakteristika  Ajo komandohet me wifi, pra komanden mund tja vendosesh nga telefoni ... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 1 stores
Lavatrice Candy BWM 148PH7/1-S
Asnjë vlerësim

Lavatrice e markes Candy modeli BWM 148PH7/1-S  Me nje kapacitet lares prej 8 kg dhe 1400 xhiro centrifugimi RPM Lavatriçja ka 3 karakteristika  Ajo komandohet me wifi, pra komanden mund tja vendosesh nga telefoni ... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores
Lavatrice Candy Bwm 148Ph7/1-S 31008083
Asnjë vlerësim

Lavatrice e markes Candy modeli Bwm 148Ph7/1-S 31008083 Me nje kapacitet lares prej 8 kg dhe 1400 xhiro centrifugimi RPM Lavatriçja ka 3 karakteristika  Ajo komandohet me wifi, pra komanden mund tja ven... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores