Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: fshese rowenta (9 Produkte)

Fshese Rowenta RO3729EA
Asnjë vlerësim

Fshese korenti e markes Rowenta modeli RO3729EA Fshese me korrent pa ciklonik Compact Power provides siguron efikasitet te larte dhe pastrim te lehte me rezultate te shkelqyera. Kjo fshese me korrent kompakte jep per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Qese Fshese Rowenta ZR200540
Asnjë vlerësim

Qese per fshese Rowenta modeli ZR200540 Per mbledhjen e papstertive qemblidhen ne fshese Seti permban 4 qese filter. Vendoset lehtesisht... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Qese fshese Rowenta WB305140
Asnjë vlerësim

Qese per fshese Rowenta WB305140 Set i qeseve prej letre per modelet MO401341 / 4Q0 MO402141 / 4Q0 RO1221R1 / 900 RO1221R2 / 900 RO1233R1 / 900 RO1233R2 / 900  RO124301 / 900 RO1243R1 / 900 RO1246R1 / 900 RO1246R2 / 9... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Filter fshese Rowenta ZR005901
Asnjë vlerësim

Qese per fshese Samsung modeli VCA-VP77T

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Rowenta RO3718EA
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Rowenta RO3718EA Ciklonic i Fuqise Compact ofron nje pervoje pastrimi shume te efektshme dhe te thjeshte me rezultate te shkelqyera. Kjo fshese siguron nje performance te fuqishme 3A, me rezultatet me te ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Rowenta RO3786EA
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Rowenta RO3786EA Performanca e pastrimit gjithmone prane! Cowlonic Power Rowenta Compact Power eshte projektuar per ata qe duan nje fshese me korrent efektiv dhe te lehte per t’u perdorur. Ajo permban ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Rowenta RO3724EA
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Rowenta modeli RO3724EA Me depozite ne formen e gotes me kapacitet 1.5 litra Fuqi motorri 2000W, me filtra HEPA H10 Me kkordon 8.8 metra me funksion mbledhes ne fshese Dizenjo kompakt me ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Rowenta RO3953EA
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Rowenta modeli RO3953EA Per pastertine e shtepise tuaj pa shume mundim Kapaciteti mbajtes i depozites 3 Litra dhe eshte ne formen e qeses Fshesa ka filter te tipit Hepa Fuqia e thithjes 750... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Rowenta RO3798EA
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Rowenta modeli RO3798EA Me aksesore te cilet mund te pastrojne cdo siperfaqe ne shtepi dhe ne makine Me depozite ne formen e gotes me kapacitet 1.5litra Fuqi motorri 750W, me HEPA filter Me kabell... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores