Filtra

Kërko: globe (7 Produkte)

Apartament 2 + 1 per shitje ne kompleksin perballe qendres Globe ne Tirane (TRS-1214-13b)
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2 + 1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane (TRS-914-18b)
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes. Ai ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri.  Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 e cila ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe koridor. Shtepia... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2+1 ne shitje te Qendra Globe ne Tirane (TRS-814-29j)
Asnjë vlerësim

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit, me siperfaqe totale 114m2. Pallati eshte i pajisur me ashensor, administrim dhe siguri. Siperfaqja e brendsh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2+1 modern per shitje prane qendres Globe ne Tirane
Asnjë vlerësim

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 1+1 afer qendres Globe ne Tirane (TRS-1015-41K)
Asnjë vlerësim

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 85 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, 2 tualete,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres Globe ne Tirane (TRS-918-42S)
Asnjë vlerësim

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 66 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 60 m2. Eshte i organizuar ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apartament 2 + 1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane (TRS-315-17b)
Asnjë vlerësim

Apartament per shitje prane rruges Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores