Filtra
Çmimi
4,290.00ALL 4,290.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: luxell 2811 (1 Produkte)

Ngrohese Luxell LX-2811-6
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Luxell modeli LX-2811-6 Me fuqi 2200 W 6 shufra kuarz per ngrohje, 4 ne pjesen ballore dhe 2 ne pjesen e siperme Ndizen bashke ose vecmas Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme Sistem sigurie ... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores