Kërko: mi 10 (152 Produkte)

Xiaomi Mi 10T Lite, 6GB/128GB, i hirtë
Asnjë vlerësim

Xiaomi vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtzakonshme. Ka ekran me prekje 6.67”, që shfaq imazhe me rezolucion 2340 x 1080 (FHD+) pikselë. Si pjesë përbërëse përmban pjesë harduerike t... Lexo më shumë

from 40,030.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi 10T, 6.67" FHD+, 6GB RAM, 128GB, i zi
Asnjë vlerësim

Celulari i mençur Xiaomi Mi 10T është i pajisur me një procesor të fuqishëm 8-bërthamor Snapdragon 865 me një frekuencë prej 1x 2.84GHz + 3x 2.42GHz + 4x 1.80GHz. Procesori plotësohet me 6 GB memorie RAM dhe memori... Lexo më shumë

from 53,600.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi 10 Lite 5G
Asnjë vlerësim

Note 10 lite 5G, pasardhes i Note 10 por me performance te njejte. I perbere me xham edhe nga pas i siguruar me... Lexo më shumë

from 39,900.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi 10, 6.5 ", 4GB RAM, 128GB, Pebble White
Asnjë vlerësim

Celulari Xiaomi Redmi 10 është mishërimi i stilit dhe elegancës. Në të njëjtën kohë, ai ka performancë të shkëlqyeshme dhe një set kamerash me cilësi të lartë. Celulari ka një set prej 4 kamerash me inteligj... Lexo më shumë

from 26,130.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Redmi 10, 4GB/64GB, i kaltër
Asnjë vlerësim

Ky ka procesor të fuqishëm Mediatek Helio G88 me 8 bërthama dhe memorie RAM 4 GB. Për të dhëna ka në dispozicion 64 GB. Ekrani ka diagonale 6.5' dhe rezolucion 2400 x 1080 pikselë me përshpejtuesin grafik ... Lexo më shumë

from 24,140.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi 10 5G
Asnjë vlerësim

Xiaomi Mi 10 eshte i ndertuar per te ardhmen. Rrjet celular 5G me te cilen mundeson shpejtesi shume here me te larte se zakonisht. Wifi-6 eshte gjithashtu vecantia e ketij modeli me te cilen mund te mbani shpejtesi te la... Lexo më shumë

from 79,900.00ALL
at 1 stores
Webcamer XIAOMI MI 1080P IMILAB
Asnjë vlerësim

Webcamer XIAOMI MI  1080P IMILAB (model CMSXJ22A) E pershatshme per lzyra ose familje Cilesia e garantuar nga Xiaomi  Mikrofon i integruar . Rezolucion imazhi Full HD 1080p/30fps  Lidhje me usb 2.0 dhe gjatesi kabulli ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Vileda Shtupe Rezerve Pastrimi 100% Mikrofiber
Asnjë vlerësim

Shtupe e markes Vileda Me mikrofiber ngjyre roze Per pastrim efektiv dhe intensiv te siperfaqeve te ndryshme Siguron absorbim maksimal te ujit... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/64GB
Asnjë vlerësim

Note 10 lite, pasardhes i Note 10 por me performance te njejte. I perbere me xham edhe nga pas i siguruar me... Lexo më shumë

from 42,990.00ALL
at 2 stores
Piaster Remington S1510
Asnjë vlerësim

Blini online pjasterin Remington tek Gjigandi . Pjasteri ka temperature maksimale 220 grade dhe pllaka qeramike.

from 4,490.00ALL
at 2 stores
Karte Memorie Extreme MicroSDXC 256GB +SD Adapter + Rescue Pro Deluxe 160MB/S A2 C10 V30 UHS-I U3 [16973]
Asnjë vlerësim

Porosit Online karte memorie me shpejtësi leximi deri në 160MB / s për të kursyer kohë duke transferuar imazhe dhe video 4K UHD. Kërkon pajisje të pershtatshme të afta për të arritur shpejtësi të tilla. Shpejtësi shkr... Lexo më shumë

from 13,490.00ALL
at 2 stores
Karte Memorie Sandisk Extreme Pro MicroSDXC 128GB 170/90 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 SDSQXCY-128G-GN6MA {16981}
Asnjë vlerësim

Bli online karte memorie sandisk extreme pro microSDXC 128GB 170/90 MB/s. Ndërtuar për kushte ekstreme rezistente ndaj temperaturës, ndaj ujit, ndaj shokut dhe ndaj X-Ray. Ofron regjistrim dhe riprodhim video HD 4 Ultra dhe të... Lexo më shumë

from 8,090.00ALL
at 2 stores
CARD Extreme MicroSDHC 64GB SANDISK + ADAPTER SD GoPro up to 100MB/S
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie ideale për smartphone dhe tablet të bazuar në Android. -Shpejtesia e leximit: 90MB / s -Shpejtesia e shkrimit: 60MB / s -Rekomanduar nga GoPro për përdorim me HERO, HERO3, HERO3 +, HERO4, HERO... Lexo më shumë

from 6,090.00ALL
at 2 stores
Dyll Depilimi Silk 100ml
Asnjë vlerësim

Dyll Depilimi Silk 100ml Ka udhëzime. Lehtë për tu aplikuar, do t'ju ofrojë një rezultat unik. Gjerësia e gjatësia e paketimit: 5x2x13 cm * KUJDES! Mbajeni larg fëmijëve.... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 2 stores
Extreme MicrosDXC 128GB +SD Adapter +Rescue Pro Deluxe 160MB/S A2 C10 V30 UHS-I U3 [16968]
Asnjë vlerësim

Brand: SanDisk Format: microSDXC Compatible Model: Universal Compatible Brand: Universal Speed Class: Class 10... Lexo më shumë

from 6,090.00ALL
at 2 stores
Extreme MicrosDXC 128GB For Action Cams And Drones +SD Adapter 160MB/S A2 C10 V30 UHS-I U3 [17071]
Asnjë vlerësim

Format microSDXC Compatible Brand Universal Speed Class UHS Speed Class 3 Weight 0.5g Storage Capacity 128GB

from 5,790.00ALL
at 2 stores
Kabell Gembird HDMI High Speed Male-Male Cable, 10 m, Bulk Package [06585]
Asnjë vlerësim

Kabëll HDMI me shpejtësi të lartë me Ethernet. Mbështet rezolutat 4K UHD në 60 Hz.

from 1,290.00ALL
at 2 stores
Card Extreme MicroSDHC 32Gb Sandisk + Adapter Sd Class 10 UHS-I U3
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie 32GB! Merrni shpejtësi ekstreme për transferim të shpejtë, dhe 4K UHD për performance te shkelqyer te smartphon-it Android. Kartat SanDisk Extreme janë ndërtuar për qëndruesh... Lexo më shumë

from 2,090.00ALL
at 2 stores