Kërko: samsung a50 (5 Produkte)

Samsung Galaxy A50s
Asnjë vlerësim

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.4 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Rezolucion Full HD+.  Tre kamera kryesore 48MP me rezolucion te larte, 8MP telefoto, 5MP me kend te gjerete cila e kthejne n... Lexo më shumë

from 28,500.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy A50 4/128GB
Asnjë vlerësim

Smartphone Samsung Galaxy A50, me 2 karta. Garancia 2 vit. Memorie 128GB dhe Ram 4 GB. Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.4 inch. Rezolucioni 1080x2340. Operon me sistemin operativ Android 9.0 (Pie). Procesor... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Samsung Galaxy A50, Kase Xhami
Asnjë vlerësim

Samsung Galaxy A50 Kase xhami e cila mbron telefonin ndaj gervishtjeve  Ne material xhami nga pas  Multicolor ombre ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Samsung Galaxy A50 Xham i Temperuar 0.2 mm
Asnjë vlerësim

Samsung Galaxy A50 Xham i Temperuar 0.2 mm Xham mbrojtes risi per smartphone  Mbulon ekranin plotesisht dhe e mbron nga demtimet ose gervishtjet  Ofron nje zone te dukshme ne te dy anet duke ruajtur privatesine tuaj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores