Filtra
Çmimi
450,490.00ALL 956,110.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Dyqane
 

Kërko: sony 90j (2 Produkte)

Sony XR-83A90J, 83" (208cm), 4K UHD, i zi
Asnjë vlerësim

Ky është një SMART OLED me diagonale prej 83 " (208 cm) dhe rezolucion 4K UHD (3840 x 2160 px). Mbështet teknologjitë: HDR10, HLG, Dolby Vision. Përpunuesi i imazheve është Cognitive Processor XR. Qartësia ... Lexo më shumë

from 956,110.00ALL
at 1 stores
Sony XR-65A90J, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Asnjë vlerësim

Ky është një SMART OLED me diagonale prej 65 " (165 cm) dhe rezolucion 4K UHD (3840 x 2160 px). Mbështet teknologjitë: HDR10, HLG, Dolby Vision. Përpunuesi i imazheve është Cognitive Processor XR. Qartësia ... Lexo më shumë

from 450,490.00ALL
at 1 stores