Filtra

Kërko: televizor 24 (3 Produkte)

Televizor LED Elektra ET-24HD18-T2
Asnjë vlerësim

Bli online Tv Elektra tek Matrapazi.com Televizor me nje panel 24 inch dhe me ekran te sheshte. Ka te integruar... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 2 stores
Televizor GRUNDIG LED 24VLE4720BN
Asnjë vlerësim

Televizor LED i markes Grunding me madhesi 24" Modeli 24VLE4720BN me rezolucion HD (1366 x 768) Marres  DVB-T2 / C / S2. Dalje HDMI/USB/CL+/Lan (ethernet)/Scart Audio 2x12W shume cilesore. Frekuenca 400Hz Televizoret Grundi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Televizor FUEGO 24" LED 24FG1917LT2
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Fuego modeli 24FG1917LT2 HD me rezolucion 1366 x 768 Me cilesi zeri shume te paster zeri dhe figure. Me madhesi ekrani 24" LED dhe kornize te zeze. Audio 2 x 5 W Koha Reagimit (response) 450 PMI Marre... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores