Filtra
Core i5
Pastro të gjitha
Çmimi
35,990.00ALL 39,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MARKA
 

Kërko: Dell (2 Produkte)

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U / 2.3 GHz Dual-Core  Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 500GB HDD 7200rpm Memorje 4 GB D... Lexo më shumë

from 35,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U me shpejtesi 2.30 GHz Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080, touchscreen Hard Disk 256GB SSD  Memorje 8 GB... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 1 stores