Filtra
4GB
Pastro të gjitha
Çmimi
112,990.00ALL 159,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: Dell (2 Produkte)

DELL NB G3 15 3590
Asnjë vlerësim

Laptop DELL NB G3 15 3590. Garancia 3 vjet  Procesor Intel Core i7-9750H (12MB,up to 4.5GHz), gjenerata e 9 Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni FHD(1920x1080) IPS AG Memorje RAM 16GB DDR4 (2x8GB)2666Mhz Har... Lexo më shumë

from 159,990.00ALL
at 1 stores
Laptop DELL NB Inspiron 5570,Intel Core i7-7500U
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Notebook Inspiron 5570. Garancia 3 vjet  Procesor Intel Core i7-7500U  (8M Cache, up to 3.5 GHz) Madhesia e ekranit 15.6" TN dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 8GB, DDR4, 128 GB SSD+ 1TB H... Lexo më shumë

from 112,990.00ALL
at 1 stores