Kërko: Fuego (7 Produkte)

Toster Fuego EL-11A
Asnjë vlerësim

Toster Fuego Modeli: EL-11A Fuqia: 750 W Pllake shkume cilesore me material jo ngjites. Me 2 pllaka Ngjyra:... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 2 stores
Thekese Buke Fuego T-801C
Asnjë vlerësim

Thekese buke ngjyre e bardhe Marka: Fuego Modeli: T-801C Fuqia: 700 W Mund te thekni njekohesisht 2 feta. Me... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 2 stores
Lavatrice Fuego WMF 91015 GDF
Asnjë vlerësim

Lavatrice Fuego WMF 91015 GDF Me nje kapacitet lares prej 9 kg dhe 1000 xhiro centrifugimi RPM Lavatriçja... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 2 stores
Ibrik Fuego T-601
Asnjë vlerësim

Ibrik Fuego T-601 Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional. Me një konsum mjaft të ulët... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Fuego Sb-W18-S34
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Fuego modeli SB-W18-S34 Me fuqi 2100W dhe kapacitet 1.6 litra Materiali: Inoks / plastike me... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Frulator per Frape Fuego
Asnjë vlerësim

Frulator per Frape Fuego White Zgjidhja ideale per te shijuar nje frape ndryshe. Tani mund te kombinoni shijet... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Mini Furre Fuego LX-13576
Asnjë vlerësim

Minifurre e markes Fuego modeli LX-13576 Me një fuqi prej 3150W dhe me dy vatra gatimi Kjo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores