Filtra
HP
Pastro të gjitha
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: HP (6 Produkte)

Laptop HP Elitebook 850 G3 (i perdorur )
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitebook 850 G1 (I perdorur) Procesor Intel Core i5(6th Gen) 6300 / 2.4 GHz Madhesia e ekranit 15.6" Full HD me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080 SSD 256 GB   Memorje 8 GB DDR4 SDRAM  Karte grafike Intel... Lexo më shumë

from 57,999.00ALL
at 1 stores
Laptop HP EliteBook 820 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP EliteBook 820 G2  (I perdorur) Procesor Intel® Core™ i3-5010U  Madhesia e ekranit 12.5" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768 Hard Disk 128 SSD Memorje 4 GB - DDR3  Karte grafike Intel HD G... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i7 (4th Gen) 4810MQ Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni 1920 x 1080  Hard Disk 256 GB SSD RAM 16 GB me shpejtesi 1600 MHz NVIDIA Quadro K2100... Lexo më shumë

from 66,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP PROBOOK 430 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP PRO BOOK 430 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i3-4005U  Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768  Hard Disk 128GB Solid State Drive Memorje 4GB of 1600 MHz DDR3L  Kar... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP NB 250 G7
Asnjë vlerësim

Laptop HP Notebook 250 G7. 1 Vit Garanci  Procesor Intel® Core™ i3-7020U ,(core i3 gjenerata e 7)  Intel® HD Graphics 620 (2.3 GHz, 3 MB L3 cache, 2 cores) Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768  ... Lexo më shumë

from 54,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP Elitebook 850 G2
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitebook 850 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5200M / 2.7 GHz Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366x768  SSD 128 GB  Memorje 8 GB DDR3 SDRAM  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores