Filtra
Core i5
Pastro të gjitha
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MARKA
 

Kërko: HP (2 Produkte)

Laptop HP Elitebook 850 G3 (i perdorur )
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitebook 850 G1 (I perdorur) Procesor Intel Core i5(6th Gen) 6300 / 2.4 GHz Madhesia e ekranit 15.6" Full HD me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080 SSD 256 GB   Memorje 8 GB DDR4 SDRAM  Karte grafike Intel... Lexo më shumë

from 57,999.00ALL
at 1 stores
Laptop HP Elitebook 850 G2
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitebook 850 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5200M / 2.7 GHz Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366x768  SSD 128 GB  Memorje 8 GB DDR3 SDRAM  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores