Filtra
Samsung
Pastro të gjitha
Çmimi
13,990.00ALL 29,999.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
Marka
 

Kërko: Samsung (2 Produkte)

Mikrovale Samsung MS23F301TAK/
Asnjë vlerësim

Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj Perdoret per ngrohje Komandimi: elektronik Kapaciteti:... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 4 stores
Mikrovale Samsung FG87SUB/BOL
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes Samsung, modeli FG87SUB/BOL Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per... Lexo më shumë

from 29,999.00ALL
at 2 stores