Shampo & Balsam (74 Produkte)

Equilibra Argan Shampo per Mbrojtjen e Flokeve 250ml
Asnjë vlerësim

Shampo per mbrojtjen e flokeve me permbajtje vaj argani dhe ekstrakti i gjetheve te cajit te zi E pershtatshme per floke te dobet dhe pa jete Perberesit aktive natyrale qe jane ne shampon i mbrojne floket, rikthejne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Trico Balsam per Ristrukturimin e Flokeve 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Balsam per Ristrukturimin e Flokeve 200 ml Rivendos butesine dhe ne floke dhe jep pamje te shendetshme  Riparon floket e demtuar  Permban nje komplaks bimesh si vaj argan,aloe vera dhe keratine... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karite Shampo Ushqyese per Floket 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Shampo Ushqyese per Floket 250 ml Shampo qe ushqen intensivisht floket e thate dhe te demtuar  Rikthen shkelqimin e flokeve, pastron dhe ushqen floket  E pasur me gjalp shea, ekstrakt i gjethes se arres, ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karbon Aktiv Shampo Floku 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Shampo Floku 250 ml Ideal per floke te papaster pasi i pastron butesisht skalpin e kokes  Heq zbokthin dhe cdo papasterti tjeter nga skalpi deri ne gjatesine e flokut  Karboni aktiv thith papastertite... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Shampo Floku 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Shampo Floku 250 ml Shampo hidratuese ideale per te gjitha llojet e flokeve  Pastron lehtesisht floket e te gjithe pjesetareve te familjes  Mbron dhe hidraton boshtin e flokeve si dhe rinderton majat e tyre... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karite Universal 100 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Universal 100 ml Krem me gjap shea per trupin,duart dhe fytyren  Ideal per lekure te thate te plasaritur dhe te dehidratuar  Ushqen, hidraton dhe mbron lekuren kudo qe mund te perdoret  E pasur ed... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karbon Aktiv Shampo Trupi 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Shampo Trupi 250 ml Shampo trupi me 80% perberes natyror dhe 20% aloe vera  Xhel delikat dhe pastrues ideal per lekuren  Karboni aktiv largon papastertite dhe toksinat duke siguruar pastertine dhe fre... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Shampo Ristrukturuese per Floke te Lyer 250ml
Asnjë vlerësim

Shampo ristrukturuese per floket e lyer, me tre perberes Ruan ngjyren dhe mbron floket Permban fitosinergine e veçante te bimeve komplekse (Argan Aloe Vera Keratin proteinat bimore te grurit) Ushqen, hidraton dhe rist... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Shampo per Ristrukturimin e Flokeve 250ml
Asnjë vlerësim

Shampo per ristrukturimin e flokeve me tre perberes Permban fitosinergine e veçante te bimeve komplekse (Argan Aloe Vera Keratin proteinat bimore te grurit) Ushqen, hidraton dhe ristruktutron flokt. Projektuar per ristr... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
NOAH Shampo volumizuese për flokë të hollë & të yndyrshëm 1 litër
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Për flokë të hollë dhe me tendencë yndyre. Flokët me volum, të butë, të shëndetshëm dhe të hidratuar janë të dëshiruar nga të gjithë. Vitamina C, prezente në agrum... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
FLORA Shampo kundër rënies së flokut 1 litër
Asnjë vlerësim

Për meshkuj & femra Parandalon plakjen dhe degjenerimin e flokut, duke e forcuar atë. Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Finokut (Foeniculum vulgare), Ger... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
FLORA Shampo për zbokth të thatë 150 ml
Asnjë vlerësim

Shampo e rekomanduar për probleme të lëkurës së dehidratuar të kokës, me tendencë renie e lëkurës. Ndihmon në parandalimin e zbokthit duke eleminuar skuqjet dhe kruarjet e skalpit. Përzierja e vajrave ese... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kapuc tharje flokesh/mikrofiber Aqua Massage
Asnjë vlerësim

Kapuc tharje flokesh/mikrofiber Aqua Massage  Kapuc thares flokesh material mikrofiber te veçante: duke thithur lageshti ne menyre te konsiderueshme. Lani Kapucin me uje te nxehte ose ne nje makine larese ne 60 °, mos perdo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Nivea Hair Care Shampoo Normal hair 250 ml
Asnjë vlerësim

Shampo Nivea Classic per kujdesin e flokeve. Per nje volum te jashtezakonshem dhe butesine e deshiruar. Me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores