RealEstate

RealEstate
Vlerësime & Rishikime

Detajet e kontaktit

Adresa: Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj
Qyteti: Tirane
Shteti: AL
Shteti: Albania
Zip: 1001
Nr.Telefonit: 355696088288
Mobile: 355696088288
E-mail: email
Url: https://www.realestate.al/sq
RealEstate Profili

Pershendetje Vizitore. Ne , Albania Real Estate-A.R.E jemi nje Agjensi Imobiliare me qender ne Tirane , Shqiperi. Ne veprojme ne bashkpunim me aktoret e tregut te pasurive te paluajtshme per tu munduar te ofrojme gjithmone me te miren per klientet tane. Duke u perballur cdo dite me kerkesen dhe oferten e ketij tregu ne kemi krijuar nje faqe interneti sa me praktike dhe te thjeshte per perdorim.
Informacion tjetër

Përshkrim i shkurtër:
Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje . Ne cdo moment stafi jone eshte i perkushtuar per tju dhene informacion ne te gjitha kanalet e komunikimit, duke siguruar nje marredhenie te forte bashkepunimi ku gadishmeria, korrektesia dhe pergjegjshmeria jane moto e perditshme e punes tone . Jemi aty me konsulence te personalizuar per ndeshjen optimale te ofertes me kerkesen aktuale te tregut.

Kupona

Shiko gjithë kuponat