Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Tablet (36 Produkte)

Tablet Apple Air (2019)
Asnjë vlerësim

Bli online tabletin Apple Ai I ri dhe i permiresuar. Panel ekrani 10.5 inch. iPad Air me performance te larte dhe... Lexo më shumë

from 70,300.00ALL
at 2 stores
Apple iPad 9.7″ (Wi-Fi/Cellular)
Asnjë vlerësim

I fuqizuar me cipin A10 Fusion, kryerja e disa detyrave njeheresh me e thjeshte se me pare. Me IOS 11, iPad eshte... Lexo më shumë

from 84,500.00ALL
at 2 stores
Tablet Apple Pro 10.5″ 4G
Asnjë vlerësim

Bli online tabletin Apple Pro Paneli i ri Retina ne iPad Pro vendos nje standart te ri. Me i shndritshem dhe... Lexo më shumë

from 98,400.00ALL
at 2 stores
Apple iPad Pro 12.9 (2018)
Asnjë vlerësim

Panel ekrani i ri dhe me i fuqishem. I ridizajnuar dhe i prodhuar me teknologjine me te fundit. I afte per te... Lexo më shumë

from 173,700.00ALL
at 2 stores
Tablet D-01H
Asnjë vlerësim

Porosit online Tablet D-01H.

from 11,990.00ALL
at 2 stores
Tablet D-02H
Asnjë vlerësim

Porosit online Tablet D-02H.

from 10,990.00ALL
at 2 stores
Tablet Amazon Fire HD 8” 64GB B07TMJ1R3X
Asnjë vlerësim

Bli online tabletin e duhur Amazon Fire HD. - Ekran 8 "HD, hapesira e ruajtjes 2X (32 ose 64 GB hapesire ​​e brendshme dhe deri ne 1 TB me karten microSD) + 2 GB RAM. - Jetegjatesia e baterise gjate gjithe dites - Deri n... Lexo më shumë

from 18,790.00ALL
at 2 stores
Hawei MediaPad M1 d-01G
Asnjë vlerësim

Lundroni ne internet me Hawei MediaPad M1 d-01G.

from 9,990.00ALL
at 2 stores
Apple iPad Air 10.9″, Wi-Fi, 256GB, (2020)
Asnjë vlerësim

Apple vjen me Ipad Air 10.9″ duke shtuar avancime te reja ne performance dhe jo vetem. Procesorit i ri A14 Bionic (5 nm) ka rivalitet me performancen e laptopeve te disponueshem sot. Perballon pothuajse gjithcka, nga lojerat der... Lexo më shumë

from 107,700.00ALL
at 2 stores
Apple iPad Pro 12.9″, Wi-Fi + Cellular, 128GB (2020)
Asnjë vlerësim

Apple vjen me Ipad Pro 12.9″ duke shtuar avancime te reja ne performance dhe jo vetem. Zevendesimi i procesorit A12X, A12Z Bionic ka rivalitet me performancen e laptopeve te disponueshem sot. Perballon pothuajse gjithcka, ng... Lexo më shumë

from 149,900.00ALL
at 2 stores
Tab Acer Iconia 10.1″ 4G
Asnjë vlerësim

Ekran 10 inch Full HD dhe sistem operativ Android 7. Interesante eshte prania e dy portave Micro USB, me te cilat... Lexo më shumë

from 20,600.00ALL
at 1 stores
Tablet Acer Iconia 10.1″ 4G
Asnjë vlerësim

Blini online tablet acer iconia 10.1″ 4G! Ekran 10 inch Full HD dhe sistem operativ Android 7. Interesante eshte prania e dy portave Micro USB, me te cilat mund te lidhni pajisje te tjera si tastiere ose maus. Gjigandi.Com vje... Lexo më shumë

from 20,600.00ALL
at 1 stores
Tablet Huawei Mediapad T3 10" 4G
Asnjë vlerësim

Tablet i markes Huawei modeli Mediapad T3 Me madhesi ekrani 9.6" IPS LCD Shume i holle dhe i lehte. Praktik... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Tablet Huawei Mediapad T3 10" 4G