Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Te Tjera (42 Produkte)

Set me 3 sfungjere Tip-Top
Asnjë vlerësim

Sfungjer i markes Vileda me ngjyre te verdhe dhe te zeze Pastron njollat ne thellesi fale siperfaqes se saj te ashper ne njeren ane Mbron lekuren e gishtave dhe dores tuaj Per njollat  e veshtira "Heavy Duty" Paketimi... Lexo më shumë

from 215.00ALL
at 1 stores
Vileda Sfungjer Enesh
Asnjë vlerësim

Ana e erret e ferkimit eshte e pajisur me qindra kristale pastrimi Keto kristale ndihmojne per te pastruar... Lexo më shumë

from 99.00ALL
at 1 stores
Refill Ultramax Vileda
Asnjë vlerësim

Refill Ultramax Vileda Pastruesi i dyshemese Vileda Ultramax eshte krijuar posacerisht per te pastruar edhe papastertie me te veshtira. E projektuar per te mbajtur duart tuaja te pastra dhe te thata. Ne saj te lec... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Set Vileda Easy Wring & Clean Box
Asnjë vlerësim

Larja e dyeshmese nuk do te jete me lehte se kaq. Kurseni kohen edhe lodhjen e tepert Me ane te nje mekanizmi... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Kove Ultramax
Asnjë vlerësim

Kove Ultramax Kove plastike per larjen e dyshemese. Me mekanizem shtrydhes shume efikas, mjafton te ushtrosh... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Doreza Pastrimi The Robust
Asnjë vlerësim

Doreza pastrimi The Robust Higjena e mirë e duarve është e rëndësishme për të parandaluar acarimin e lëkurës dhe për të zvogëluar rrezikun e infektimit.  Dorezat jane te nje cilesie shume te mire rezis... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Pastrues Xhamash me Bisht Teleskopik
Asnjë vlerësim

Pastrues Xhamash me Bisht Teleskopik Nje pastrues per siperfaqe te medha xhami Eshte e perbere nga dy pjese te cilat mund te perdoren se bashku ose vec e vec  Nje pjese eshte e bute per siperfaqe te buta ndersa tjetra ge... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Sfungjer Vileda Miraclean
Asnjë vlerësim

Lamtumire njollave, nje problem i zgjidhur me sfungjerin Vileda Miraclean I testuar ne krahasim me nje lecke me mikrofibra, pastron me mire e sa 26 here me lecken mikrofiber. Lan me shpejt , eshte me praktik dhe me ko... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Lecke pastrimi Super absorbent
Asnjë vlerësim

Peceta pastruese NanoTech te markes Vileda Leckë antibakteriale pastrimi bazuar në teknologjinë Microfibre Evolon. E projektuar me kombinimin e mikrofibres si dhe grimcave te argjenda 99.9% baktereve apo mikrobet z... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Vileda Set 2 Peceta Style
Asnjë vlerësim

2 Peceta Veleda Style Te perbera 100 % nga mikrofibra Te pershtatshme per pastrim te thate dhe te lagur Per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tavoline Hekurosje Ares 2947
Asnjë vlerësim

Tavoline Hekurosje e markes Ares modeli 2947 Kembet metalike me baze qe nuk lejojne levizjen e tavolines gjate... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kaci pa gomine ECO Tonkita
Asnjë vlerësim

Kaci pa gomine ECO Tonkita Prodhuar me materiale te certifikuara te riciklueshme dhe pa ngjyrues Ne saje te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kuti Paketimi Trendafila Roze
Asnjë vlerësim

Kuti paketimi ne forme katrore Kutia eshte me ngjyre te kuqe dhe dizenjo me lule Me permasa 12.5x8x9 cm

from 0.00ALL
at 0 stores
Shtupe Super me Shirit te Kuq Vileda
Asnjë vlerësim

Vileda Shtupe Super me Shirit te Kuq Larja e dyeshemese nuk do te jete me lehte se kaq. Kurseni hohen edhe lodhjen e tepert Me kete shtupe supr te thjeshte dhe efektive ne larje  Lecka pastron te siperfaqe te lagesht edhe te t... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Shtupe MOP ECO Tonkita
Asnjë vlerësim

Shtupe MOP ECO Tonkita Shtupe Mop dysheme bere ekskluzivisht me materiale te certifikuara te riciklueshme dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tavoline Hekurosje ALFA-2922
Asnjë vlerësim

Tavoline Hekurosje e markes  ALFA modeli 2922 Kembet metalike me baze qe nuk lejojne levizjen e tavolines gjate kohes qe hekuros Me cope e cila eshte rezistente ndaj nxehtesise Kembet metalike me baze qe nuk lejojne levizj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pastrues Dyshemeje Ultramax
Asnjë vlerësim

Pastrues dyshemeje ultramax Pastruesi i dyshemese Vileda Ultramax eshte krijuar posacerisht per te pastruar edhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kaci-kuti mbledhese plehrash Tonkita
Asnjë vlerësim

Kaci-kuti mbledhese plehrash Tonkita Kucia ka nje grope te mbylleshme praktike dhe higjienike, qe ju lejon... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kove shtrydhese 13 lt ECO Tonkita
Asnjë vlerësim

Kove shtrydhese 13 lt Tonkita Kova pastrimi e bere plotesisht nga plastike e çertifikuar dhe e riciklueshme, pa shtimin e ngjyrave kimike: kompakte, rezistente ndaj konsumit dhe ftohjes. Dizajni i veçante me doreze t... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Miniset furce e kaci Tonkita
Asnjë vlerësim

Miniset furce e kaci Tonkita Miniseti me furçe per ruajtjen e hapesires per grumbullimin e shpejte te grimcave te vogla n ga qoshet, kanaleve  te dritareve dhe raftet.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores