Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
MADHESIA E EKRANIT
 
MARKA
 
RAM
 

Kërko: Acer (4 Produkte)

Laptop Acer TravelMate P648 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Acer TravelMate P648 (i perdorur) Procesor Core I3-6100.  Madhesia e ekranit 14-inch HD anti-glare (1366 x 768). RAM 4 GB DDR4. HDD 128 SSD. Karte grafike  Intel HD Graphics 520, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Video Projektor Acer X1123H
Asnjë vlerësim

Projektorët Universal Acer janë fitimprurës dhe janë nje zgjidhje e mire për përdorim... Lexo më shumë

from 38,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Acer Aspire E5-573G
Asnjë vlerësim

Laptop Acer Aspire E5-573G Laptopi ideal per Dizajnerat apo te apasionuarit pas Video Games Procesor Intel Core... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Acer Video Projektor X1323WH
Asnjë vlerësim

Video Projektor i markes Acer modeli X1323WH Marka Acer Garancia 1 vit Rezolucioni 1920x1200 Porta USB 1... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores