Kërko: Apple (15 Produkte)

iPhone 11 Pro Max 64GB
Asnjë vlerësim

iPhone 11 Pro Max 64GB Foto dhe video mahnitese tashme me iPhone 11 Pro Max. Shkrepni fotot tuaja me te... Lexo më shumë

from 101,200.00ALL
at 5 stores
iPhone 11 Pro 64GB
Asnjë vlerësim

iPhone 11 Pro 64GB Foto dhe video mahnitese tashme me iPhone 11 Pro. Shkrepni fotot tuaja me te mira me drite me te ulet naten. Shikoni filma dhe shfaqje HDR me ekranin 5.8" Super Retina XDR OLED, ekrani me i shndritshe... Lexo më shumë

from 147,990.00ALL
at 4 stores
iPhone 11 Pro Max 256GB
Asnjë vlerësim

iPhone 11 Pro Max 256GB Foto dhe video mahnitese tashme me iPhone 11 Pro Max. Shkrepni fotot tuaja me te mira me drite me te ulet naten. Shikoni filma dhe shfaqje HDR me ekranin 6.5" Super Retina XDR OLED, ekrani me i s... Lexo më shumë

from 179,999.00ALL
at 2 stores
Apple AirPods Max Space Gray
Asnjë vlerësim

Drejtuesi dinamik i dizajnuar nga Apple siguron audio me besueshmëri të lartë Anulimi aktiv i zhurmës bllokon zhurmën e jashtme, kështu që ju të mund të zhyteni në muzikë Modaliteti i transparencës për të dëgjua... Lexo më shumë

from 78,490.00ALL
at 1 stores
iPhone 6S 64GB (I perdorur)
Asnjë vlerësim

iPhone 6S me ekran 4.7" Retina High Definiton me ndjesi prekje 3D. Me kase alumini te serise 7000 dhe xham me i forte se modelet paraardhes. Procesor Apple A9 64-bit. Kamera e shkelqyer 12MP me teknologji iSight dhe f... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores
iPhone 8+ 64 GB (i Perdorur)
Asnjë vlerësim

Iphone 8+ i markes Apple. I perdorur ne gjendje shume te mire Telefoni ka memorie 64GB dhe 3 GB RAM. Me madhesi ekrani 5.5" IPS LCD touchscreen me rezolucion 1080 x 1920 pixels Operon me sistemin operativ iOs 11. Procesor ... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
iPhone 7+ 32GB (I Perdorur)
Asnjë vlerësim

Iphone 7 Plus nga Apple Produkt i perdorur ne gjendje shuem te mire. Ekran me madhesi 5.5" IPS LCD touchscreen me rozulicion 1080x1920 Dual kamera 12MP +12MP ndersa selfie 7MP. Face detection dhe HDR Memoria 32GB dhe... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Apple iPhone 11 Pro
Asnjë vlerësim

Sistem me 3 kamera e cila shton shumellojshmeri cilesish ne menyren me te thjeshte. Ndryshim ne jetgjatesine e... Lexo më shumë

from 98,900.00ALL
at 1 stores
Apple iPhone XS Max
Asnjë vlerësim

Ekran 6.5 inch pothuajse pa korniza, plote ngjyra dhe shume drite. Panel ekrani Super Retina OLED dhe me rezolucion... Lexo më shumë

from 57,800.00ALL
at 1 stores
Apple iPhone 8
Asnjë vlerësim

iPhone 8 eshte i pajisur me kamera me te perparuar 12MP. Me sensor me te madh, me te shpejte. Filter te ri me... Lexo më shumë

from 27,700.00ALL
at 1 stores
Apple iPhone XR 64 GB
Asnjë vlerësim

Apple iPhone XR 64 GB Telefoni ka vetem 1 karte sim te tipit Nano Me madhesi ekrani 6.1" IPS LCD... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Karikues per iPhone
Asnjë vlerësim

Karikues per iPhone  Ngjyre e bardhe. Koke +fishe Input prej 100-240V ndersa Output 5V 1A

from 0.00ALL
at 0 stores
Fishe Karikimi per iPhone XS Max
Asnjë vlerësim

Fishe Karikimi per iPhone XS Max Karikues i shpejte kompatibel me iPhone XS max dhe te gjitha pajisjte e tjera AppleMicro USB  Fisha 1.5 meter ngjyre te bardhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apple iPhone SE (2020)
Asnjë vlerësim

Lots to love. Less to spend. iPhone SE packs our most powerful chip into our most popular size at our most affordable price. It’s just what you’ve been waiting for.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apple iPhone XS MAX 64 GB
Asnjë vlerësim

Apple iPhone XS MAX 64 GB Telefoni ka vetem 1 karte sim te tipit Nano Me madhesi ekrani 6.5" Super... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores