Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Blackview (4 Produkte)

Blackview A60
Asnjë vlerësim

Smartphone Blackview A60, me 2 karta. Garancia 1 vit. Memorie 16GB dhe Ram 1GB. Madhesia e ekranit te... Lexo më shumë

from 7,997.00ALL
at 1 stores
Blackview A80 Pro
Asnjë vlerësim

A80 Pro i pajisur me 4 kamera ne nje pajisje te vetme. Kthen cdo moment ne nje foto apo video artistike. Bateri 4680 mAh qe zgjat gjithe diten dhe me teknologjine e karikimit te shpejte. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Blackview A60 Pro
Asnjë vlerësim

Fotografite e mahnitshme jane vetem nje klik larg me A60 Pro. Kamera e pasme super e qarte 13MP dhe sensor... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores