Filtra

Kërko: Charm (6 Produkte)

Fustan Trendy Point.Gr
Asnjë vlerësim

Fustan i punuar ne pelhure krepi,pjesa e poshteme eshte ne material te plote e kombinuar bukur me dy kolore te kuqe dhe te bardhe.Pjesa e siperme eshte dantell e endur me material te vecant gje qe lejon qe te duket edhe ... Lexo më shumë

from 3,000.00ALL
at 1 stores
Fustan Me Temina Point.Gr
Asnjë vlerësim

Fustan ne pelhure krepi i punar i gjithi me temina,me astar qe nuk elektrizohet me pak elasticitet.I pershtatshem per perditshmerin tuaj por edhe ne mbremje.Mund ta kombinoni me kemish ose bluze por edhe ne vere vetem. Shkelqe... Lexo më shumë

from 2,900.00ALL
at 1 stores
Fustan I Gjate Elegant Point.Gr
Asnjë vlerësim

Fustan i gjat ne pelhure elastike,material i plot,ne pjesen e dekoltes e ka me detaje tyli ne forme V .I... Lexo më shumë

from 6,000.00ALL
at 1 stores
Kostum Kamoshi Sport Point.Gr
Asnjë vlerësim

Kostum Sportiv ne pelhure kamoshi,material i plote,xhaketa eshte me astar ne pjesen e brendeshme.Me detaje shkrimesh,xhaketa ne pjesen e menngeve dhe pjesen e fundme eshte me llastik.Ndersa pantallonat jane trece... Lexo më shumë

from 6,900.00ALL
at 1 stores
Pellush Ngjyre Mustard Point.Gr 52808-32
Asnjë vlerësim

Pellush i punuar ne pelhure stofi,me astar, material i plote pjesa e siperme eshte e punuar me material te vecant (I perafert me materialin e astraganit). Me jak V,mbyllja eshte me dopjo kops me dy xhepa funksional. I leht,i n... Lexo më shumë

from 6,700.00ALL
at 1 stores
Pellush Ngjyre Mustard Point.Gr
Asnjë vlerësim

Pellush i punuar ne pelhure stofi,me astar, material i plote pjesa e siperme eshte e punuar me material te vecant (I perafert me materialin e astraganit). Me jak V,mbyllja eshte me dopjo kops me dy xhepa funksional. I leht,i n... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores