Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
CPU PROCESOR
 
GJENDJA
 
GJENDJA
 
MADHESIA E EKRANIT
 
MARKA
 
MARKA
 
RAM
 
RAM
 

Kërko: Dell (23 Produkte)

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U / 2.3 GHz Dual-Core  Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 500GB HDD 7200rpm Memorje 4 GB D... Lexo më shumë

from 35,990.00ALL
at 1 stores
DELL NB G3 15 3590
Asnjë vlerësim

Laptop DELL NB G3 15 3590. Garancia 3 vjet  Procesor Intel Core i7-9750H (12MB,up to 4.5GHz), gjenerata e 9 Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni FHD(1920x1080) IPS AG Memorje RAM 16GB DDR4 (2x8GB)2666Mhz Har... Lexo më shumë

from 159,990.00ALL
at 1 stores
Laptop DELL NB Inspiron 5570,Intel Core i7-7500U
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Notebook Inspiron 5570. Garancia 3 vjet  Procesor Intel Core i7-7500U  (8M Cache, up to 3.5 GHz) Madhesia e ekranit 15.6" TN dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 8GB, DDR4, 128 GB SSD+ 1TB H... Lexo më shumë

from 112,990.00ALL
at 1 stores
DELL NB Inspiron 15 3000 3584
Asnjë vlerësim

Laptop DELL NB Inspiron 15 3000 3584 Procesor Intel  Core i3-7020U (3M Cache, 2.30 GHz) Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 4GB DDR4(1x4Gb) 2666MHz Hard dis... Lexo më shumë

from 53,990.00ALL
at 1 stores
Laptop DELL NB Inspiron 17 3793
Asnjë vlerësim

Laptop DELL NB Inspiron 17 3793 Procesor Intel Core i7-1065G7(8MB, up to 3.9 GHz) Madhesia e ekranit 17.3" dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG Memorje RAM 16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz Hard disk 512GB PCIe NVMe SS... Lexo më shumë

from 129,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude 7240 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude 7240 (I perdorur) Procesor Intel Core i5  4200U  gjenerat e 4 Madhesia e ekranit 12" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 256 SSD Memorje 4 GB DDR3L SDRAM Karte grafike Intel ... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude 3340
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur) Procesor Intel Core i5  4200U / 1.6 GHz, DUAL CORE Madhesia... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E5450
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U / 2.3... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E5250 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5250 (I perdorur) Procesor Intel Core i5-5200U / 2.2-GHz Madhesia e ekranit 12.5 " me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080 Hard Disk 128GB SSD  Memorje 4 GB SSD Drive Karte grafike Intel HD... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U me shpejtesi 2.30 GHz Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080, touchscreen Hard Disk 256GB SSD  Memorje 8 GB... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur) Procesor Intel Core i5  4200U / 1.6 GHz, DUAL CORE Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 500GB HDD  Memorje 4 GB... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E5250
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5250 (I perdorur) Procesor Intel Core i5-5200U / 2.2-GHz Madhesia e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E5440 Intel Core i5 4310U
Asnjë vlerësim

Laptop i markes DELL Latitude E5440  Seria latitude eshte seria biznes e Laptopeve Dell e dizenjuar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E7450
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U me shpejtesi 2.30... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E5440 Intel Core i5 4310U (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop i markes DELL Latitude E5440  Seria latitude eshte seria biznes e Laptopeve Dell e dizenjuar per performance dhe qendryeshmeri te larte. Sygjerohet per programe te avancuara kompjuterike .Lehtesisht i ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Latitude E5470 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Latitude E5470 (i perdorur) Intel Core I5- 6200U / 2.3 GHz  Madhesia e ekranit 14" me rezolucion 1366 x 768 px RAM 4 GB DDR3 SDRAM, 256 GB SSD  Karte grafike Intel HD Graphics... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell E6230 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E6230 (I perdorur) Procesor Intel Core  i5-3210M Madhesia e ekranit 12.5" me ndicim LED Hard Disk 320GB HDD  Memorje 4 GB DDR3L SDRAM Karte grafike Intel HD Graphics 4000 Wifi 802.11a/b... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dell Monitor P2417H 238
Asnjë vlerësim

Monitor i markes DELL modeli P2417H 23.8 "  Madhesia e ekranit LED 24'' Full HD (1080p)... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E6330 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E6330  (I perdorur) Procesor Intel Core i5  3320M gjenerat e 3 Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 128 SSD Memorje 4 GB D... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Laptop Dell Latitude E6320 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E6320  (I perdorur) Procesor Intel Core i5  2520M  Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 250 GB  Memorje 4 GB DDR3L SDRAM Bateri e re (deri ne 3 ore... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores