Filtra
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Doogee (18 Produkte)

Doogee X60L
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Doogee modeli X60 L Me nje strukture shume fine, nje kombinim shume i mire i metalit me plastiken Ekran me madhesi 5.5 inch dhe rezolucion 640 x 1280 pixel.IPS Display (Format ekrani 18:9) Me... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Doogee Mix Lite
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Doogge, modeli Mix Lite. Me dy karta 1 Micro SIM card + 1 Nano SIM card Operon me sistemin... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
DOOGEE X90L (3/16GB)
Asnjë vlerësim

Karakteristika teknike Modeli – X90L Rrjeti – 4G Chipset – MediaTek MT6739, 64-bit Processor GPU – PowerVR GE8100, 450 MHz Karte memorje deri ne  128GB Bateria – 3400 mAh Lithium-Polymer Sensore – Prox... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
TELEFON DOOGEE N20 PRO (6/128GB)
Asnjë vlerësim

DOOGEE SMARTPHONE N20 PRO 6 + 128 GB * Doogee N20 Pro smartphone me nje ekran 6.3 inch, per te qene atraktiv dhe si nje mini kinema ne duart tuaja * Doogee N20 Pro eshte nje nga markat me te kerkuara kohet e fundit, jo vete... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Doogee X70 (2/16GB)
Asnjë vlerësim

Celular Doogee Modeli X70  * Smartphone i markes Doogee, modeli X70 * Vjen me dy karta Sim Nano, qe ofrojne mundesine per te patur me teper kontakte, apo numra qe mund t' ju nevojiten ne rast pune * Madhesia e ekranit... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Doogee Shoot 2 Dual Sim
Asnjë vlerësim

Doogee Shoot 2 Dual Sim Telefoni ka dy karta sim te tipit Nano. Me madhesi ekrani 5.0" IPS touchscreen me rezolucion HD (1280х720) Permban sensor per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit Operon me ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee X6 Bateri
Asnjë vlerësim

Bateri per Doogee X6 Produkt Kompatibel per smartphonin Doogee X6 Nese bateria juaj ekzistuese eshte konsumuar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee X70
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Doogee  modeli X70. Garancia 3 muaj Me dy karta Sim Nano. Madhesia e ekranit 5.5' IPS me rezolucion 1140x532 pixel Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.1 Oreo. Procesori Quad Core m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee N30
Asnjë vlerësim

Ekran 6.5 inch. Kater kamera kryesore 16MP + 8MP + 2MP + 2MP dhe kamera selfie 8MP. Bateri e fuqishme 4,180 mAh.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee BL7000
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Doogee modeli BL7000 me nje dizajn elegant  Me  nje ekran 5.5inch plot ngjyra te gjalla mund te perjetoni nje eksperience ne boten virtuale qe fshihet pas ekranit te tij. Specifikat Rrjeti:4G Du... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee BL12000 Pro
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Doogee modeli BL12000 Pro Me nje ekran 6.0inch plot ngjyra te gjalla. Kapaciteti i baterise ju lejon ta perdorni kete samsrphone pa kufizime per nje kohe te gjate. Behuni gati dhe nisuni per udhetime pa... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee X95
Asnjë vlerësim

Smartphone i markes Doogee modeli X95 me nje strukture shume fine Ekran me madhesi 6.5 inch dhe rezolucion 540 x 1200 pixel 202ppi,Multi-touch Memoria RAM 2GB, ndersa ROM 16GB, suporton karte memorie MicroSD/MicroSDHC/Mic... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee S40 Lite
Asnjë vlerësim

Telefoni perfekt per personat qe punojne ne pune te veshtira. I forte, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurave. Bateri qe ju mundeson perdorim te tejzgjatur prej 4650 mAh. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee X90
Asnjë vlerësim

Ekran 6.1 inch. Dy kamera kryesore 8MP + 5 MP. Bateri 3400 mAh. Performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme.  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee S40
Asnjë vlerësim

Telefoni perfekt per personat qe punojne ne pune te veshtira. I forte, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurave. Bateri qe ju mundeson perdorim te tejzgjatur prej 4650 mAh. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee Y7
Asnjë vlerësim

Performance e mire. Ekran 5.8 inch me rezolucion Full HD+. Dy kamera kryesore 16MP + 13MP dhe bateri 3360 mAh qe zgjat gjithe diten. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee X90L Dual
Asnjë vlerësim

Ekran 6.1 inch. Dy kamera kryesore 8MP + 5 MP. Bateri 3400 mAh. Performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme.  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Doogee Y9 Plus
Asnjë vlerësim

Ekran 6.3 inch me rezolucion Full HD, eshte ideal per te lundruar ne internet, per te pare video ose filmat e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores