Filtra
Çmimi
1,090.00ALL 13,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Doogee (8 Produkte)

Doogee S40 Lite
Asnjë vlerësim

Telefoni perfekt per personat qe punojne ne pune te veshtira. I forte, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurave. Bateri qe ju mundeson perdorim te tejzgjatur prej 4650 mAh. ... Lexo më shumë

from 13,500.00ALL
at 2 stores
Doogee Y7
Asnjë vlerësim

Performance e mire. Ekran 5.8 inch me rezolucion Full HD+. Dy kamera kryesore 16MP + 13MP dhe bateri 3360 mAh qe zgjat gjithe diten. ... Lexo më shumë

from 11,700.00ALL
at 2 stores
Doogee X90L Dual
Asnjë vlerësim

Ekran 6.1 inch. Dy kamera kryesore 8MP + 5 MP. Bateri 3400 mAh. Performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme.  ... Lexo më shumë

from 9,800.00ALL
at 2 stores
Doogee X6 Bateri
Asnjë vlerësim

Bateri per Doogee X6 Produkt Kompatibel per smartphonin Doogee X6 Nese bateria juaj ekzistuese eshte konsumuar... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Doogee X90
Asnjë vlerësim

Ekran 6.1 inch. Dy kamera kryesore 8MP + 5 MP. Bateri 3400 mAh. Performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme.  ... Lexo më shumë

from 8,300.00ALL
at 1 stores
Doogee S40
Asnjë vlerësim

Telefoni perfekt per personat qe punojne ne pune te veshtira. I forte, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurave. Bateri qe ju mundeson perdorim te tejzgjatur prej 4650 mAh. ... Lexo më shumë

from 13,900.00ALL
at 1 stores
Doogee Y9 Plus
Asnjë vlerësim

Ekran 6.3 inch me rezolucion Full HD, eshte ideal per te lundruar ne internet, per te pare video ose filmat e... Lexo më shumë

from 13,900.00ALL
at 1 stores
Doogee X5 Max
Asnjë vlerësim

Doogee X5 Max Me dy karta sim dhe bluetooth 4.0  Madhesia e ekranit 5'' IPS HD touch... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores