Kërko: Electrolux (233 Produkte)

Tharese rrobash EW9H 378 S
Asnjë vlerësim

Teknologjia e pompës së nxehtësisë siguron efikasitet të lartë të energjisë deri në 40%. SmartSense System : Sistem inteligjent i cili optimizon kohën dhe konsumin e energjisë në varësi të nivelit të lageshtirës Tw... Lexo më shumë

from 127,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Electrolux LKR64021AW
Asnjë vlerësim

Soba multifunksionale Electrolux me kapacitet 73 litra permasa 60 cm gjerësi si dhe bazament qeramike të vatrave të gatimit na mundëson eficencë të lartë në gatim.Veshja qeramike e brendshme eshte lehtesisht e pastrueshm... Lexo më shumë

from 69,590.00ALL
at 1 stores
Hekur Electrolux EDB1740LG
Asnjë vlerësim

Vetë-pastrim: Për shplarjen e mbetjeve të smërçit Sistem për ndalimin e pikimit: Ndihmon në parandalimin e pikimit dhe njollosjes gjatë hekurosjes me temperatura të ulta. Ideale për pëlhurat delikate. I mban rro... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 1 stores
Furre Electrolux EOD6P60X
Asnjë vlerësim

Furrë multi-funksionale me element nxehtësieFunksionet e gatimit të furrës: Pjesa e poshtme Bottom + ring + fan (pizza) Ventilatori + drita Grill + bottom + fan (humid) Skara + pjesa e sipërme Grill + top + fan Vatra ... Lexo më shumë

from 75,190.00ALL
at 1 stores
Lavastovilje Electrolux EEA12100L
Asnjë vlerësim

Klasa e efiçencës së energjisë A+Performanca e larjes APerformanca e tharjes AAirDrayPajisja antirrjedhjeKonsumi i ujit: max 9.9 lNiveli i zhurmës:49 dB... Lexo më shumë

from 75,990.00ALL
at 1 stores
Pianure EGD 6576 NOK
Asnjë vlerësim

Me kete pjanure te kombinuar ju keni dy zona gatimi induksion dhe 2 zona gatimi gaz jeni te lire te zgjidhni burime... Lexo më shumë

from 76,790.00ALL
at 1 stores
Mikser Vivax HM-400WP
Asnjë vlerësim

5 Nivele shpejtësie Funksion Turbo 2 Rrahëse vezësh 2 Aksesore brumi

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Lavatrice EW8F 169 SA
Asnjë vlerësim

Pro Sense technology: Sistem inteligjent I cili optimizon kohen, konsumin e ujit dhe te energjise ne varesi te ngarkeses AutoDose: Sensor automatik i detergjenitit dhe zbutesit ne varesi te ngarkeses se rrobave ÖKOMIX: ... Lexo më shumë

from 131,990.00ALL
at 1 stores
Set servisi Benetton 16cp BE-0684-MT
Asnjë vlerësim

Set servisi Benetton 16cpMateriali celik4 Luge4 Pirunj4 Thika4 Luge caji

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Tharese rrobash EW8HS 259 S
Asnjë vlerësim

SmartSense System : Sistem inteligjent i cili optimizon kohën dhe konsumin e energjisë në varësi të nivelit të lagështirës Përzgjedhje e nivelit të tharjes Programet Bedding XL dhe Mixed XL mundesojne efikasitet me... Lexo më shumë

from 149,590.00ALL
at 1 stores
Hekur Electrolux EDB1730
Asnjë vlerësim

Sistem vetpastrimi Sistem kundër pikimi Sistem antikalkar Avull automatik Gjatësia e kabllit 2 Metra

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Aspirator LFP 216 S
Asnjë vlerësim

Kapaciteti i thithjes: 280 m³/h Niveli i zhurmës: 61 dB(A) Kontroll mekanik 3 nivele shpejtësie Filtra metalik te lashem 1 motorr Gjeresia:60 cm... Lexo më shumë

from 17,590.00ALL
at 1 stores
Lavastovilje Electrolux EEM63310L
Asnjë vlerësim

8 programe 4 temperaturatInstalimi: Plotësisht i integruarProgramet e lavastoviljes:160 Minutes 60 Minutes 90 Minutes AUTO Sense Eco Machine Care Quick 30 Minutes Shplaj & MbajIndikatorët për Dritë në dysheme me dy ... Lexo më shumë

from 87,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Electrolux LNT3FF18S
Asnjë vlerësim

Ngrirje LowFrost:Sensorët e duhur zbulojnë temperaturën e frigoriferit dhe mjedisit duke u përshtatur shpejt me ndryshimet në temperaturën e ambientit dhe duke e mbajtur atë të qëndrueshëm. Ftohje e shpejtë dhe e ... Lexo më shumë

from 87,990.00ALL
at 1 stores
Lavatrice EW6F 421 B
Asnjë vlerësim

Sistem SensiCare: Programim automatik i ciklit te larjes ne varësi të ngarkesës Time Manager: Programim manual i kohes së ciklit të larjes SoftPlus: Siguron butesi dhe arome me te gjate Program Antialergjik me avull: Cile... Lexo më shumë

from 87,990.00ALL
at 1 stores