Kërko: Elektra (78 Produkte)

Lavatrice Elektra EWM7120P4
Asnjë vlerësim

Lavatrice Elektra  EWM7120P4 Lavatrice me kapacitet lares 7 kg dhe 1200 xhiro centrifugimi RPM. Lavatriçja ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjerë programesh, ideale pë... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 2 stores
Reflektor Elektrik Elektra ENG-1602
Asnjë vlerësim

Reflektor Elektrik Elektra ENG-1602 Ngrohes elektrik i cili ka 4 shufra kuartz  Ka 3 nivele ngrohje, me lageshtues ambjenti dhe ventilator  Fuqia 2000 W  Ofron ngrohje per nje hapesire rreth 20-25 m² Ten... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Android TV Box Elektra EA-204KUHD
Asnjë vlerësim

Android TV Box Elektra EA-204KUHD Me 16GB memorie dhe 2GB RAM Procesor CPU-Quad Core Cortex A7 Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje  mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo fu... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese me Gaz Elektra ENL- PC08
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Elektra modeli ENL- PC08 Black Ngrohese me gaz e pershtatshme per lokale apo ambjente te tjera... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Dekoder Elektra ET-20VIT2
Asnjë vlerësim

Dekoder DVB-T2  Elektra. Aparat i domosdoshem per te pare kanalet Dixhitale Tokesore te gjenerates se dyte DVD-T2. Cilesi e larte imazhi FULL HD, suport per te gjitha kanalet Televiziv. Usb Media Player ju jep mun... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED ELEKTRA 50" SMART
Asnjë vlerësim

Televizor Elektra 50' SMART modeli ET-50UHD20S-T2S2 Me rezolucion Ultra HD dhe ekran me madhesi 50" Me sistem Android  Marres DVB-T2/S2 lidhet me internetin dhe mund te instalomi cdo lloj aplikacioni nga Playstore. Me 2... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 1 stores
Frigorifer Elektra EF441NPCC/SS/D
Asnjë vlerësim

Frigorifer i markes Elektra  modeliEF441NPCC/SS/D me ngjyre gri, material inoks Me klas energjie A+. Niveli i zhurmes 40 dB Lloji i ftohjes no frost. Ngrin me ane te ajrit te ftohte duke mos krijuar akull ne brendesi... Lexo më shumë

from 48,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Elektra LED 65" Smart TV + Mouse Ajror FALAS
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Televizor Smart Elektra LED ET-65UHDVS-T2S2 Televizor i markes Elektra ne modelin ET-65UHDVS-T2S2 Ekrani eshte LED me rezolucion 4K ULTRA HD (3840 x 2160 pixels) ne formatin me te mire te cilesise se ngjyra... Lexo më shumë

from 59,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LED Elektra 43"
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Elektra modeli  ET-43FHD20-T2    Ekran LED me madhesi 43" rezolucion Full HD 1920 x 1080 Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2/C te integurar. Me cilesi te larte Audio dhe figure. Tre ... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Elektra LED 50" Smart TV
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Televizor Smart Elektra LED ET-50UHDVS-T2S2 Televizor i markes Elektra ne modelin ET-50UHDVS-T2S2 ne ekran 50 inch Televizori eshte Smart Tv cka mundeson lidhjen me internetin nepermjet Wi-Fi apo LAN (ethernet) E... Lexo më shumë

from 35,990.00ALL
at 1 stores
Reflektor Elektrik Elektra ENG-2.5kW-4060
Asnjë vlerësim

Reflektor Elektrik Elektra ENG-2.5kW-4060 Reflekror i cili ngroh ne menyre efektive te gjihe hapesiren  Krijon nje ajer te perqendruar te ngrohte ne menyre mjaft eficente dhe mjaft te shpejte  Me fuqi 2500 W e cila mbulon... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Reflektor Elektrik Elektra ENG-2.5kW-4063
Asnjë vlerësim

Reflektor Elektrik Elektra ENG-2.5kW-4063 Reflektor i cili ngroh ne menyre efektive te gjihe hapesiren  Krijon nje ajer te perqendruar te ngrohte ne menyre mjaft eficente dhe mjaft te shpejte  Me fuqi 2500 W e cila mbulon... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Reflektor Elektrik Venus LX 2000
Asnjë vlerësim

Reflektor Elektrik Venus LX 2000 Ngrohes me vale infra te kuqe  Ngroh nje hapesire prej 20 m² Me 4 shufra kuartz  Me 3 nivele nxehtesie  Fuqia 2000 W  Tensioni 220-240 V... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Panel ngrohes Eelektra EPN-DL01S
Asnjë vlerësim

PANELE NGROHES ELEKTRA EPN-DL01S Me fuqi 2000W dhe 3 nivele nxehtesie Me mbrojtes nxehtesie Paneli kontrollit: Termostat + Celesa Qendron vete pa patur nevoje per mbajtese ose pozicionim ne mur ose ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Aerotherm Elektra ENA-F04
Asnjë vlerësim

Ngrohes Aeroterm marka Elektra modeli ENA-F04 Fuqia(Watt):1000- 2000 W. Ngjyra e bardhe Me 2 nivele fuqie ngrohese. Mbrojtje nga mbinxehja Termostat dhe drite treguese. E vogel dhe praktike per dhoma te vogla S... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Freskuese Elektra EV-1811K. 1-1, 18"
Asnjë vlerësim

Freskuese Elektra EV-1811K. 1-1, 18"  Ventilator ngjyre argjendi. I markes Elektra. Ju ofron nje freski natyrale. I pershtatshem per ditet e nxehta te veres. Lehtesisht i montueshem dhe ne pastrim. Me helika ... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Freskuese Elektra EV-1601K, 16"
Asnjë vlerësim

Ventilator Elektra EV-1601K, 16" Me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. Gjatesia deri ne 1.8 meter dhe diameter... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Elektrik Mural Elektra EMJ-2900
Asnjë vlerësim

Ngrohes Elektrik Mural Elektra EMJ-2900 Ngrohes elektrik per ngrohjen e hapesirave te medha Montimi behet ne mur, ne lartesi Kryesisht i pershtatshem per lokale apo zyra pune Ngrohja behet nepermjet valeve infra te ... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Reflektor elektrik Elektra ENG-4523-HZ
Asnjë vlerësim

Reflektor elektrik Elektra ENG-4523-HZ Ngrohes elektrik me fuqi 3000 W.  Me 3 nivele te nxehtesise dhe eshte e pajisur me element sigurie. Ngrohesja ngroh nepermjet 4 rezistencave Quartz qe ka, nuk eshte e pajisur me ... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Ngrohes - Ftohes - Lageshtues - Pastrues ajri Elektra EA-005
Asnjë vlerësim

4 ne 1 Ngrohes - Ftohes - Lageshtues - Pastrues ajri Elektra EA-005 Karakteristike e pajisjes eshte se kryn 4 funksione: Ngrohje Ftohes ajri Lageshtues ajri Pastrues ajri Per procesin e ftohjes Ne procesin e ftohjes... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores