Filtra
Çmimi
8,000.00ALL 10,000.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Kategoritë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kërko: Estel (4 Produkte)

Fustan Me Vija Dhe Lule Point.Gr
Asnjë vlerësim

Fustan i punuar ne pelhure krepi,me astar qe nuk elektrizohet,material i plot prerje e drejte.I punuar me ngjyra... Lexo më shumë

from 8,000.00ALL
at 1 stores
Glamorous Dress Poit.Gr
Asnjë vlerësim

Fustan i punuar ne pelhure krepi pjesa e poshteme eshte astar i plot me ngjyre gold dhe pjesa e siperme eshte tyl e punuar me lule 3D dhe temina te vogla. Do shkelqeni ne mbbremjet tuaja festive me kete fustan kaq elegant,klas... Lexo më shumë

from 10,000.00ALL
at 1 stores
Fustan Klas Point.Gr
Asnjë vlerësim

Fustan klas ne pelhure krepi,material i plot,me astar qe nuk elektrizohet me pak elasticitet.Me nje bolero te hedhur ne material kremi me detaj te rruazave ne  konture,me dy te cara ne forme rrethore ne pjesen e shpat... Lexo më shumë

from 9,500.00ALL
at 1 stores
Fustan I Zi Elegant Point.Gr
Asnjë vlerësim

Fustan ne pelhure elastike,material i plote me pak elasticitet. Gjysem golfi,pa menge,me te care ne pjesen anesore... Lexo më shumë

from 8,000.00ALL
at 1 stores